Aktuality

posted by :
3 Komentáře

Vánoční koncert Michala Prokopa

Stávající opatření s omezením kapacity pořádání kulturních akcí do 1000 osob přiměla organizátory nabídnout možnost účastnit se koncertu všem příznivcům po celé republice. Fanoušci, na které se vstupenka nedostala, tak mohou 21. prosince historicky poprvé sledovat živý přenos z dějiště koncertu ve Velkém sále pražské Lucerny na dálku. Předvánoční atmosféra a hudební zážitek již tradičního koncertu se tak v úterý přenese do všech obýváků. Vstupenky na živý přenos jsou k zakoupení přímo na stránce streamu www.michalprokop.online a v síti Ticketportal.

V pražské Lucerně se bude vysílat na několik kamer s televizním přenosovým vozem. Diváci si tak vychutnají skvělé záběry s profesionálním zvukem a tím budou mít pocit, jakoby si celý koncert užívali přímo v sále. Současně organizátoři vzkazují, že již dříve zakoupené vstupenky na koncert jsou i nadále platné. „U všech držitelů se počítá s tím, že si přijdou koncert osobně do Lucerny užít“ vzkazuje za pořadatele akce David Gaydečka.

Velkolepý živý přenos je připravován ve spolupráci se společností CyberCor a produkcí Livesignal TV na portálu www.michalprokop.online. Organizátoři letos koprodukovali s ČT art přenos koncertu Národ sobě - kultura tobě. Vánoční koncert Michala Prokopa tak bude jejich druhou zkušeností se zapojením diváků u nich doma. „Raději bychom je všechny sezvali do místa konaní, ale to půjde až příští rok. Proto uděláme těm, kteří mají rádi Michala Prokopa, Petra Jandu a vůbec český bigbeat radost doma skrz internet. Bude to i tak unikátní událost.“ dodává za pořadatele David Gaydečka.

O autorovi

Martina Lesner

Sed id lectus dictum, pulvinar quam in, suscipit est. Morbi posuere egestas diam at dictum. Sed feugiat eros ex, venenatis dapibus neque tempus sit amet. Duis in sem sit amet neque euismod rhoncus quis nec neque. Fusce eget metus eget est rutrum.

2 Komentáře

 • Tomáš Král

  Leden 22, 2022 v 13:35

  Aenean dignissim vestibulum nibh, in mattis purus vehicula sed. Nam bibendum justo odio, id posuere enim malesuada sit amet. Sed eget porttitor lacus, ut aliquet orci. Pellentesque auctor libero magna, id malesuada diam mattis vitae.

  Odpověz
  • Karel Veselý

   Leden 22, 2022 v 13:35

   Aenean dignissim vestibulum nibh, in mattis purus vehicula sed. Nam bibendum justo odio, id posuere enim malesuada sit amet. Sed eget porttitor lacus, ut aliquet orci. Pellentesque auctor libero magna, id malesuada diam mattis vitae.

   Odpověz

Napiš zprávu

Kontakt

Booking agent

Tour Manager

Majitel

 • David Gaydečka

Neváhejte a napište

Zůstaťe v kontaktu agenturajg@info.cz

Joe´s Garage

 • Slunná 27
  162 00, Praha 6
  Česká republika