Aktuality

29.04. 2020

Vladivojna La Chia vydává nové EP!

Vladivojna La Chia dnes vydává nové EP Hrdinům naší doby!
zobrazit celou zprávu
 
13.03. 2020
Vladivojna La Chia: Láptě
Nový singl Láptě Vladivojny La Chia!
18.12. 2019
Krásný Ztráty Live 2020
Je to tak! Můžete se těšit na čtvrtý ročník festivalu Krásný Ztráty Live 2020!
11.12. 2019
Přidali jsme 3 řady k sezení!!!
Pro velký zájem jsme přidali 3 řady k sezení a aktuálně zbývá posledních 200 lístků. V prodeji ZDE!
10.11. 2019
Poslední vstupenky k sezení!
Přátelé, organizátoři vzkazují, že k sezení zbývá už jen pár posledních vstupenek! https://www.ticketportal.cz/event/Vanocni_koncert_Michala_Prokopa
9.10. 2019
Už známe jména hostů Vánočního koncertu Michala Prokopa & Framus Five!
Těšíme se na hosty Vánočního koncertu Michala Prokopa. Zahrát přijdou Ivan Hlas Trio a Iva Marešová s Martinem Němcem a dalšími členy Precedens. Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal! Kapacita sálu je omezena.  
18.09. 2019
Do prodeje přidáváme limitovanou edici 300 ks vstupenek k stání za 550,- Kč
V případě míst k sezení doporučujeme také včasnou rezervaci. Téměř polovina kapacity je již prodána.  Těšíme se na Vás, pořadatele koncertu. Vstupenky zde.
17.09. 2019
Posledních 50 vstupenek za zvýhodněnou cenu!
Neváhejte s koupí, kapacita sálu je omezena. Vstupenky zde!  
27.08. 2019
Vánoční koncert: Michal Prokop & Framus 5 + hosté
Joe's Garage a člen Síně slávy v rámci cen Anděl Michal Prokop vás zve na svůj tradiční vánoční koncert. Tentokráte se odehraje 21.12.2019 od 20.00 ve Foru Karlín. Jako každý rok pro vás Michal připravuje skvělý večer plný muziky a hostů.    Limitovanou edici 200 ks vstupenek za nejvýhodnější cenu na Vánoční koncert Michala Prokopa 21.12. 2019 od 20.00 ve Forum Karlín najdete na https://www.ticketportal.cz/event/Vanocni_koncert_Michala_Prokopa  
4.06. 2019
Sto roků na cestě Michala Prokopa vychází vůbec poprvé na vinylu
Zatím poslední studiové album Michala Prokopa a jeho kapely Framus Five s názvemSto roků na cestěspatřilo světlo světa v roce 2012. Dlouho bylo beznadějně vyprodané, až vloni u příležitosti zpěvákova tradičního vánočního koncertu vyšla reedice na CD. Protože ale v posledních letech stále vzrůstá zájem veřejnosti o nejklasičtější hudební nosič, totiž vinylovou gramofonovou desku, ani Michal Prokop nezůstává stranou tohoto trendu a Sto roků na cestěsvým fanouškům nabízí vůbec poprvé v podobě vinylového dvojalba, na kterém nebudou chybět ani bonusy, které původní vydání na kompaktním disku neobsahuje. Nový titul Prokopovy diskografie bude pokřtěn na festivalu Krásný ztráty live, jehož je zpěvák hudebním garantem a který proběhne 9.-10. srpna na Statku Všetice na Benešovsku. Křest desky tak bude mít početné publikum, na festival s omezenou kapacitou je již v tuto chvíli prodána více než polovina dostupných vstupenek.
17.04. 2019
Kompletní program festivalu Krásný ztráty je tady!
Jelikož se festival blíží mílovými kroky, máme pro vás připraven kompletní program. Letos se bude poprvé hrát hned na třech scénách. Michal Prokop, David Koller, Vladimír Mišík, Lenka Dusilová, Vlasta Redl, Zrní nebo Faela! To je jen pár jmen kompletního programu, který přinese mnoho neobvyklých pódiových setkání mezi různými hudebními styly i muzikantskými generacemi.
6.03. 2019
Michal Prokop uveden do Síně slávy cen Anděl!
Do Síně slávy vstoupil Michal Prokop! Zpěvák, který se dokázal několikrát vrátit na vrchol. V rámci předávání cen Anděl 2018 byl do Síně slávy uveden Michal Prokop. Zpěvák a skladatel, který se na hudební scéně pohybuje od druhé poloviny 60. let, se z různých důvodů během své úctyhodné kariéry několikrát z hudební scény stáhl, aby na ni posléze vstoupil ještě silnější a populárnější než dřív.
4.03. 2019
Oznamujeme další jména - S Michalem Prokopem si zazpívá i David Koller!
Máme pro vás další interprety, na které se u nás ve Všeticích můžete těšit. K již dříve oznámeným nyní přidáváme zvučná jména jako například David Koller nebo oblíbené skupiny Zrní a Laura a její tygři. 
14.01. 2019
Michal Prokop a Vlasta Redl oslavili Vánoce ve vyprodaném Foru Karlín. „Těšíme se do Všetic!“, vzkazují.
Těsně před Vánocemi vystoupil Michal Prokop se skupinou Framus Five ve vyprodaném Foru Karlín na tradičním Vánočním koncertu. Hostem byl i Vlasta Redl, kterého Michal Prokop pozval také na festival Krásný ztráty live, kde ovšem dostane prostor pro koncert s celou kapelou. Vladimír Mišík svou účast na předvánoční akci musel ze zdravotních důvodů nakonec zrušit. O to víc se všichni těší do Všetic!
12.12. 2018
Sto roků na cestě: vyprodané album Michala Prokopa vychází těsně před Vánocemi konečně v reedici a s dárkem
Zatím poslední album Michala Prokopa a jeho kapely Framus Five s názvem Sto roků na cestěvyšlo v roce 2012. V roce 2014 získalo platinovou desku za prodej a už déle než rok je beznadějně vyprodané. Na četná přání fanoušků nyní vychází v reedici. Ta je limitovaná a doplněná o dárek v podobě tkaniček do bot v barvách české trikolory. Michal Prokop tak symbolicky slaví sté výročí založení Československa. 
5.12. 2018
Michal Prokop opět zve na festival Krásný ztráty live!
Mimořádný open air festival Krásný ztráty live proběhne ve dnech 9. a 10. srpna 2019. Již potřetí Michal Prokop zve na festival se spřátelenými kapelami, tentokrát na Statek Všetice do krásného prostředí českého venkova na Benešovsku. Nejvýhodnější vstupenky zakoupíte právě teď v síti Ticketportal. Více informací najdete na oficiálním webu festivalu www.krasnyztratyvsetice.cz.
27.11. 2018
Michal Prokop opět zve na festival Krásný ztráty live!
Mimořádný open air festival Krásný ztráty live proběhne ve dnech 9. a 10. srpna 2019. Již potřetí Michal Prokop zve na festival se spřátelenými kapelami, tentokrát na Statek Všetice do krásného prostředí českého venkova na Benešovsku. Nejvýhodnější vstupenky zakoupíte právě teď v síti Ticketportal. Více informací najdete na oficiálním webu festivalu www.krasnyztratyvsetice.cz.
8.11. 2018
Michal Prokop hlásí vyprodáno!
Vstupenky na tradiční Vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five, který se uskuteční v pražském Foru Karlín v pátek 21. prosince, už v tuto chvíli nejsou k sehnání. Fanoušci je totiž letos vykoupili v rekordním čase, poslední lístek našel svého majitele už během prvního listopadového pátku. Svůj podíl na tom zajisté má i složení hostů, které si legendární český rockový zpěvák letos přizve na podium.
26.09. 2018
Exkluzivními hosty Vánočního koncertu Michala Prokopa budou Vladimír Mišík, Vlasta Redl a Matěj Ruppert
Hosty tradičního Vánočního koncertu Michala Prokopa & Framus Five budou zástupci tří českých muzikantských generací, kteří se na jednom pódiu exkluzivně sejdou pouze v rámci této velkolepé akce. Rockové veterány bude reprezentovat Vladimír Mišík, generaci, jež se do povědomí publika dostala v 80. letech, Vlasta Redl a generaci "Prokopových dětí" frontman kapely Monkey Business Matěj Ruppert. Vánoční koncert Michala Prokopa v pražském Foru Karlín se uskuteční 21. prosince. Vstupenky na Vánoční koncert Michala Prokopa s exkluzivní trojicí hostů ve Foru Karlín jsou právě v prodeji v sítích GoOut a Ticketportal.  
30.08. 2018
I letos budou Vánoce s koncertem Michala Prokopa!
Tradiční Vánoční koncert Michala Prokopa v pražském Foru Karlín letos připadne na 21. prosince. Legendární český rockový zpěvák obdaruje svoje fanoušky nejen aktuální podobou svého repertoáru, ale také vystoupeními několika unikátních hostů. Jejich jména budou zveřejněna v dalších týdnech. Vstupenky na koncert lze zakoupit již nyní v sítí GoOut s výhodnou cenou při nákupu do 30. září.
27.08. 2018
Ivan Král v září vydá nové album Colors a rovnou s ním vyrazí po českých klubech
Praha 27. srpna 2018 – Jeden z celosvětově nejslavnějších hudebníků českého původu, Ivan Kral, v září vydá zbrusu nové album. Jeho novinka pojmenovaná Colors vychází u Warner Music 14. září a obsahuje též píseň, napsanou před více než čtyřiceti lety původně pro Debbie Harry.
16.08. 2018
Ivan Král slaví sedmdesátku podzimním turné po českých klubech
Ivan je ve svojí generaci výjimečný tím, že chce na každém turné hrát nové songy,” říká kytarista Honza Ponocný.
6.06. 2018
IVAN KRÁL CZECH TOUR 2018
Legendární Ivan Král se po loňském úspěšném turné vrací opět do Čech a na konci září 2018 plánuje odehrát několik exkluzivních koncertů s kapelou i v komorní sestavě.   
19.04. 2018
Návrat Sexy Dancers po 20 letech a další hvězdy na Metronome Festival Prague!
Metronome Festival Prague představil program po dnech a oznámil mnoho dalších hudebních hvězd. Najdeme mezi nimi jak nové objevy z domova i ze zahraničí, ale také několik zvučných jmen. Vedle hlavních hvězd The Chemical Brothers a Massive Attack se návštěvníci můžou těšit na kultovní Sexy Dancers nebo třeba Superorganism. Metronome Festival Prague proběhne ve dnech 22. – 23. června 2018 tradičně na pražském Výstavišti. Vstupenky jsou již v prodeji na stránkách www.metronomefestival.cz a v síti Ticketpro.
10.11. 2017
Metronome Festival Prague zahajuje předprodej pro rok 2018
Metronome Festival Prague zahajuje předprodej pro rok 2018 a ohlašuje první hvězdu. Bude jí Tom Odell   Britský klavírista, zpěvák a písničkář Tom Odell, jedna z velkých hvězd své generace, je prvním ohlášeným jménem programu třetího ročníku Metronome Festivalu Prague. Ten se odehraje ve dnech 22. – 23. června 2018 již tradičně na pražském Výstavišti. Vstupenky se začínají prodávat . 2. listopadu na oficiálním webu festivalu www.metronomefestival.cza v předprodejní síti Ticketpro.
2.10. 2017
Vánoční koncert bude mít podtitul Blues in Soul Afterparty
Po celý rok 2017 si skupina Framus Five s Michalem Prokopem připomínala 50 let na scéně. Série výjimečných akcí vyvrcholí tradičním vánočním koncertem s řadou zajímavých hostů. Ponese podtitul Blues in Soul Afterparty. Je připraven na 22. prosince do jednoho z nejoblíbenějších pražských sálů, Fora Karlín. Vstupenky jsou ode dneška k dostání v síti Ticketpro.
12.09. 2017
Thom Artway zazáří v Akropoli
Thom Artway po nabitém září, kdy jako vítěz prestižní soutěže Czech Fresh natočí ve studiu YouTube Space v Londýně videoklip ke svému novému singlu Sleeping Next To You a 20. září se zapojí do celosvětové hudebně-charitativní akce Amnesty International, připravuje velký podzimní koncert. Ve čtvrtek 5. října od 19:30 v pražském Paláci Akropolis mimo jiné představí nový singl Sleeping Next To You a hosty Honzu Kovaříka z kapely Jelen, Martina Kudlu z uskupení No Distance Paradise a jako předskokana projekt PIANO Mikoláše Růžičky, člena kapely Republic of Two
4.09. 2017
IVAN KRÁL PŘEDSTAVUJE APOCALYPSU. PRVNÍ SINGL Z PŘIPRAVOVANÉHO ALBA
Novou skladbu Apocalypse, která předznamenává aktuální podzimní album Real to Reel, představuje rocker Ivan Král. Písničku poprvé naživo jeho fanoušci uslyší na zářijovém turné, které se zastaví v Praze, Brně, Opavě, Mělníku či Vysokém Mýtě. Král se s Apocalypsou vrací ke špinavému rockovému zvuku, který očesává na jeho samu podstatu. „_Žádná vata, jenom čirá energie, která vychází z elektrických kytar. Emoce si nechávám pro rockové balady,“_ říká Král o skladbě, která je prvním singlem jeho alba Real to Reel, jenž vyjde v listopadu. Tři písničky z nahrávky, včetně Apocalypsy, napsal muzikant pro své někdejší spoluhráče, Iggyho Popa, Micka Ronsona a Patti Smith. _YOUTUBE LINK_: https://youtu.be/fNYM6UmxhqQ 
9.08. 2017
Do Česka se na turné vrátí slavný rodák Ivan Král
Většinou u nás koncertuje jednou do roka a jeho koncerty bývají velkým zážitkem. Na závěr letošního léta však udělá výjimku a dorazí rovnou na celé turné. Řeč je o jednom z nejzásadnějších českých hudebníků Ivanu Královi, který se po úspěšném loňském vystoupení s Jiřím Suchým na Metronome Festivale Prague, vrátí do České republiky. „Největšími koncertními zastávkami budou zcela jistě jedinečné vystoupení v krásném prostředí na Střeleckém Ostrově v Praze a koncert v brněnském Sonu, kde bude Ivan Král diskutovat s diváky a promítat filmy ze svého archivu,“ prozrazuje Petra Macháčková z agentury Joe´s Garage.
8.08. 2017
Zpěvák a Objev roku Thom Artway připravuje velký říjnový koncert v pražském Paláci Akropolis – lístky už jsou v prodeji!
Thom Artway po návratu ze zahraničí, kde jako vítěz prestižní soutěže Czech Fresh natočí videoklip v jednom z evropských studií YouTube Space a představí se na zahraničních showcase festivalech, potěší své tuzemské příznivce. Letošní Zpěvák a Objev roku hudebních Cen Anděl 5. října od 19.30 v Paláci Akropolis v Praze zahraje a zazpívá své největší hity i novinkové skladby.  
10.07. 2017
Thom Artway se stal vítězem Czech Fresh
Historicky prvním vítězem hudební soutěže Czech Fresh se v minulém týdnu stal Thom Artway! Za Agentuju Joe's Garage Thomovi moc gratulujeme. Díky této soutěži se dostal pod křídla jedné z největších zahraničních agentur United Talent. A tak se jistě můžeme těšit, že o Thomovi zanedlouho uslyšíme i v zahraničí. 
14.06. 2017
Město ER zazní na Valašském Špalíčku!
Festival Valašský špalíček v areálu zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí připravuje v rámci svého letošního programu další neopakovatelné vystoupení. Michal Prokop s kapelou Framus Five v doprovodu Karlovarského symfonického orchestru zde v pátečním programu na hlavní festivalové ROBE Stage na II. nádvoří uvede legendární skladbu Město ER. Vstupenky na festival jsou v předprodeji stále za zvýhodněné vstupné.
25.05. 2017
THOM ARTWAY PROMĚNIL OBĚ NOMINACE NA CENY ANDĚL: JE ZPĚVÁK A OBJEV ROKU!
Písničkář Thom Artway proměnil obě nominace na Ceny Anděl 2016, když vyhrál v kategoriích Zpěvák roku a Objev roku. Akademie populární hudby tak ocenila jeho debutové album Hedgehog, které Thomovi již koncem minulého roku vyneslo nominaci na Objev roku v anketě popularity Český slavík 2016.  
18.05. 2017
FESTIVAL KRÁSNÝ ZTRÁTY LIVE SPUSTIL PŘEDPRODEJ JEDNODENNÍCH VSTUPENEK A OZNAMUJE ČASOVÝ HARMONOGRAM FESTIVALU
14. a 15. července se v areálu přírodního amfiteátru na Konopišti setká hned několik hudebních generací - na pódiu i mimo něj. Po úspěšném loňském ročníku se znovu uskuteční hudební festival KRÁSNÝ ZTRÁTY LIVE, na kterém minulý rok oslavil své sedmdesáté narozeniny legendární zpěvák a skladatel Michal Prokop. Letos zde znovu vystoupí se svou skupinou Framus Five a po jejich boku se na pódiu objeví další české hudební legendy, jako např. Mňága a Žďorp, Michal Ambrož a Hudba Praha, Michal Pavlíček a Monika Načeva či Kamil Střihavka a Blues Band Luboše Andršta. Na stejné scéně se s nimi setkají zástupci rozličných hudební žánrů i generací. Během dvoudenního festivalu tak vystoupí například i kapely Visací Zámek či Sunflower Caravan.
28.04. 2017
Zvýhodněné vstupenky na Krásný ztráty Live jen do konce měsíce
Pojeďte s Michalem Prokopem na výlet. Už jen 3 dny budou vstupenky na státní a číslované sezení za zvýhodněnou cenu.
10.04. 2017
Kult „made in Valmez“ rozšiřuje program Krásných ztrát Live
Druhý ročník festivalu Krásný ztráty Live, který se uskuteční v pátek a sobotu 14. – 15. července ve středočeském parku Konopiště, ohlašuje další zajímavé velké jméno na závěr prvního dne. Bude jím kultovní valašskomeziříčská skupina Mňága a Žďorp. Vstupenky držíme do konce dubna v síti Ticketportal o 100Kč levnější.  
3.04. 2017
THOM ARTWAY VYRAZÍ NA INTIMNÍ ACOUSTIC GARDEN TOUR
Thom Artway vyjede v květnu na Acoustic Garden Tour. Svému publiku se chce přiblížit o kousek blíž a tak své koncerty zahraje na zahradách. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru a genius loci každého místa. Pražský koncert se bude konat 10. května v zahradě Vily Štvanice a hostem bude indie-popové duo TeePee. 
23.03. 2017
Do Česka se na turné vrátí slavný rodák Ivan Král
Zpravidla u nás vystupuje jednou do roka a jeho koncerty bývají velkým zážitkem. Na závěr letošního léta však udělá výjimku a dorazí rovnou na celé turné. Řeč je o jednom z nejzásadnějších českých hudebníků Ivanu Královi, který se po úspěšném loňském vystoupení s Jiřím Suchým na Metronome Festivale Prague, vrátí do České republiky.
16.03. 2017
Z podhradí do podzámčí
Festival Krásný ztráty Live hlásí druhý ročník Po jednoznačném úspěchu velkoryse pojatých loňských oslav narozenin jednoho z nejpopulárnějších českých rockových zpěváků Michala Prokopa, které se pod dnes už ikonickým názvem Krásný ztráty Live odehrály v letním amfiteátru v Lokti nad Ohří, se pořadatelé rozhodli uskutečnit druhý ročník festivalu Krásný ztráty Live. Vstupenky ke stání i sezení jsou od dnešního dne v prodeji v síti Ticketportal.cz. Do 30.dubna je pořadatelé nabízejí ve všech kategoriích o 100Kč výhodněji. Událost letos proběhne v pátek a sobotu 14. - 15. července. Dějiště se tentokrát přesouvá do nádherného prostředí středočeského parku Konopiště.
6.03. 2017
Blastersex mají nový klip
Blastersex v neděli představili svůj první videoklip! Premiéra proběhla v pořadu Drive na Óčku, kde tato jedinečná trojice ukázala na co se v její tvorbě můžeme těšit. Klip natočený v rozlišení 4K byl režírovaný Martinem Müllerem a kapela vás provede ulicemi jejich domoviny - pražské Letné. 
23.12. 2016
Premiéra Města Er předčila všechna očekávání
Michal Prokop a Framus Five svůj vánoční dárek fanouškům už nadělili. Středeční vánoční koncert odehráli ve vyprodaném sále pražského Fora Karlín. 
15.12. 2016
Legenda Ivan Král je novou hvězdou Joe´s garage
Je nám ctí, že Vám nyní můžme oznámit, že novou, námi zastupovanou hvězdou Joe´s garage se stal Ivan Král
5.12. 2016
Thom Artway měl na křtu v Jazz Docku Tomáše Kluse, ježkův dort i zvon Václav
Prostory menšího Jazz Docku byly vyprodané, není divu - každý chtěl slyšet talentovaného písničkáře naživo. Koncert začal na to, že byl pátek, nezvykle brzy, startoval už v sedm večer, protože později měl v klubu vystoupit ještě Laco Déczi.
1.12. 2016
CD box Michala Prokopa pokřtí Michal Ambrož
Michal Prokop připravuje na 21. prosince tradiční vánoční koncert v pražském Foru Karlín. Role kmotra jeho nově vydaného cd boxu Už je to napořád 2000 - 2012, se ujme Michal Ambrož. Pořadatelé také oznámili, že uvolňují do prodeje nevyzvednuté rezervace k sezení, které byly platné do konce listopadu. Vstupenky jsou v předprodeji sítě Ticketportal.cz.
27.11. 2016
Thom Artway je nyní náš!
Jen nám ctí, oznámit vám, že mladý pop-folkový písničkář je nyní zastupován naší agenturou.
8.11. 2016
Legendární spojení rocku a poezie, Město Er na vinylu opět k dostání
Nedostalo se na Vás v reedici LP Město ER? Máme pro Vás krásné předvánoční překvapení, které Vám jistě udělá radost. Již od 14. 11. 2016 bude opět Město ER na vinylu k dispozici. Reedice této legendární desky se stala hitem letošní sezony a během několika málo dní zmizela z pultů obchodů. Nyní ji budete moci opět koupit na našem web shopu www.joesgarage.cz/zbozi  
26.10. 2016
Netradiční oslava 17. listopadu na Národní třídě: Díky, že můžem!
Kde jinde si připomenout 27. výročí sametové revoluce než na pražské Národní třídě? Bez politických hesel, kladení věnců nebo projevů plných prázdných frází, zato s koncerty kapel, divadlem pro děti, orchestry, workshopy, pouličními performancemi, prezentacemi neziskových organizací nebo třeba mší. Národní třída si připomene 27. výročí svobody.  
13.10. 2016
Michal Ambrož hostem Vánočního koncertu Michala Prokopa
Michal Prokop připravuje na 21. prosince vánoční koncert v pražském Foru Karlín. Hostem letošního koncertu bude hudebník Michal Ambrož. Vánoční koncert je jedinečná příležitost slyšet Město Er poprvé naživo v Praze se synfonickým Karlovarským orchestrem. Vstupenky na tento koncert jsou již k dispozici v síti Ticketportal.cz.
27.09. 2016
Michal Prokop zahraje na Vánočním koncertě znovu Město Er
Čerstvý sedmdesátník Michal Prokop nezahálí a po nedávné hudební oslavě v Lokti nad Ohří Čerstvý sedmdesátník Michal Prokop nezahálí a po nedávné hudební oslavě v Lokti nad Ohří chystá tradiční vánoční koncert. Ten se, stejně jako poslední dva roky, odehraje ve Foru Karlín a to v termínu 21.12. Letošní vánoční tradice bude okořeněna živou verzí skladby “Město Er”. Ta v Praze zazní naživo úplně poprvé a celkě podruhé od jejího prvního vydání před 45 lety. Vstupenky na koncert jsou v předprodeji sitě Ticketportal.
15.09. 2016
Collegium Musicum ruší vystoupení v Brně
Moc nás to mrzí, ale bohužel musíme oznámit zrušení koncertu kapely Collegium Musicum. Vstupenky můžete vracet ode dneška v místě zakoupení do 15.10. 2016; pokud jste vstupenku koupili přímo na stránkách goout.cz, budou vám peníze vráceny v nejbližších dnech automaticky převodem na účet.  
6.09. 2016
LIL´ED & THE BLUES IMPERIAL a MR. SIPP poprvé v Praze!
Už třetí ročník festivalu Bluefest připravila agentura Liver Music na 16. října do pražského Lucerna Music Baru. Programová nabídka představí tři vesměs mimořádné hudební osobnosti: jednu velkou živou legendu amerického blues, jednu nastupující hvězdu zámořské scény a jednu stálici evropské hudby. Hlavní hvězdou letošního Bluefestu je Lil´ Ed & The Blues Imperials. Jedenašedesátiletý Ed Williams je přední osobností chicagské bluesové scény už od poloviny 70. let, kdy zformoval první verzi své kapely The Blues Imperials. Na kytaru se učil pod vlivem svého strýce, jímž nebyl nikdo menší než jeden z nejstylovějších bluesových slidekytaristů J.B. Hutto. Není tedy divu, že i Edovým osudem se stal kovový váleček, navlečený na prstě, kterým divoce přejíždí struny své elektrické kytary a výsledkem je velmi divoký bluesový a boogie výraz, který si v ničem nezadá s největšími kytaristy tohoto stylu. Přidanou hodnotou Lil´ Eda je jeho schopnost skvěle svoji hudbu prodat na pódiu: show kapely jsou pověstná mocným nápřahem, skvělou komunikací s publikem, ale také značnou porcí nadhledu, jak dobře vědí návštěvníci největších bluesových festivalů Ameriky i světa, jejichž hlavní hvězdou už tři desítky let tato kapela pravidelně bývá. Lil´ Ed & The Blues Imperials vydávají od roku 1986 své desky výhradně na značce Alligator, jež je obecně považována za vůdčí bluesové vydavatelství posledních třiceti let. A Lil´ Ed ve svém neodmyslitelném fezu je jeho rodinným stříbrem. Druhým zajímavým jménem Bluefestu bude hudebník, říkající si Mr. Sipp. Čtyřicetiletý Castro Coleman bývá také nazýván The Mississippi Blues Child, podle bluesové pravlasti, v níž se narodil a zahájil svoji muzikantskou dráhu. Patří k čerstvým objevům americké bluesové scény, do povědomí veřejnosti jej doslova vystřelilo vítězství v kategorii nejlepšího alba nového umělce v nejprestižnějších žánrových cenách Blues Music Awards, jehož dosáhl za druhé album The Mississippi Blues Child. Hudebník, jehož styl tvaroval odkaz starých mistrů z Mississippi a B.B. Kinga, stejně jako americký gospel, si zahrál menší roli kytaristy ve velmi zdařilém biografickém filmu o Jamesi Brownovi Get On Up v produkci Micka Jaggera. Evropskou scénu na Bluefestu bude reprezentovat Rakušan Ripoff Raskolnikov, kytarista a bluesový písničkář, který svůj styl odvozuje od velkých jmen žánru, jako byli Blind Willie McTell, Skip James, Robert Johnson nebo John Lee Hooker. Má na kontě zatím čtyři alba, z toho jedno společné s fenomenálním maďarským hráčem na foukací harmoniku Pribojszkim.
31.08. 2016
Vlkům – nový videoklip skupiny Vyjakomy
Dnes, 31. 8. 2016 vypouští kapela Vyjakomy do světa nový videoklip. Je k písni Vlkům z jejich druhého studiového alba ONI. Pod režisérským dohledem Davida Borovičky, jenž se také postaral o scénář, kameru i střih, vzniklo během léta video vyprávějící příběh chlápka, který se po bolavých vztahových veletočích vrací zpátky k sobě. Vrací se do svého vlčího já.
30.08. 2016
Opera v Šárce
Pražské přírodní divadlov Šárce s koncem prázdnin navazuje na svou tradici z minulých let a 3. září uvede komickou operu Bedřicha Smetany Dvě vdovy
15.08. 2016
Michal Prokop oslavil narozeniny způsobem, jaký nemá v českém rocku obdoby
Právě uplynulý pátek a sobota patřily v přírodním amfiteátru v Lokti nad Ohří Michalu Prokopovi. Jeden z nejpopulárnějších českých rockových zpěváků zde za účasti řady svých kolegů oslavil sedmdesátiny. Festival Krásný ztráty – Live 70 dopadl nad očekávání dobře a všichni účinkující sklidili před zaplněným hledištěm velký úspěch. Žádný jiný český rocker se nemůže pochlubit tak rozsáhlou narozeninovou oslavou.   „Byl to pro mě ohromný zážitek. Nečekal jsem, že se něčeho takového vůbec dožiju. A děkuji všem, kteří se tady potkali. Od organizátorů, přes všechny účinkující kapely a sólisty až po publikum, které bylo mimořádně skvělý a které zjevně ocenilo i nestandardní dramaturgii tohoto festivalu. Fascinuje mě, že mezi účinkujícími z obou dnů nebyl ani jeden typický miláček typických rádií.“ Říká Michal Prokop
12.05. 2016
Město ER poprvé naživo: Michal Prokop, Framus Five společně s Karlovarským symfonickým orchestrem
sto ER, titulní skladba stejnojmenného alba zazní 45 let od jeho vydání poprvé naživo, v podání Michala Prokopa se skupinou Framus Five a v doprovodu Karlovarského symfonického orchestru pod taktovkou šéfdirigenta Jana Kučery. Jedinečné hudební překvapení nachystal Michal Prokop pro multižánrový festival Krásný ztráty Live 70. Poslechout si legendární Město ER v unikátní podobě mohou přijít fanoušci do Amfiteátru v Lokti nad Ohří 12. a 13. srpna letošního roku. Navíc vychází a na festivalu bude pokřtěno v reedici na CD i LP album Město ER v podobě, jakou si tvůrci původně představovali.
21.04. 2016
Na narozeninovém festivalu Michala Prokopa zazpívá i Vojtěch Dyk
Legenda české hudební scény, jež stojí za hity Kolej Yesterday, V baru jménem Krásný ztráty či Bitva o Karlův most a dalšími nezapomenutelnými singly, Michal Prokop, letos oslaví 70. narozeniny. A jelikož to je jubileum vskutku významné, rozhodl se to oslavit po svém - s kolegy, kteří jsou na stejné hudební vlně, v rámci dvoudenního multižánrového festivalu Krásný ztráty Live 70, jenž proběhne letos 12. a 13. srpna v kouzelném prostředí Amfiteátru v Lokti nad Ohří. Název festivalu koresponduje nejen s jedním z největších hitů Prokopa, ale i se známým pořadem autora, který po čtrnáct let vysílala Česká televize. Vstupenky na festival jsou v předprodeji již od ledna.Moc se na ten mejdan těším. Jak na setkání s těmi „starými pardy“, se kterými jsme ten český bigbít rozjížděli koncem šedesátých let a kteří budou hrát hlavně první večer, tak i na ty mladší, kteří se snaží tu káru táhnout dál a přijali naše pozvání a zahrají s námi ten druhý den. A taky se těším na jeden velký úkol, který jsem si předsevzal, a který, jak doufám bude velkým překvapením! Bude tam tolik dobré muziky všech možných stylů…! A samozřejmě se těšíme i na diváky – na ty, co nám vydrželi být věrni od začátků, i na ty, kteří tenkrát mnohdy ještě nebyli na světě, a kteří objevují tu muziku dnes. Ať si užijí, zač je toho Loket!“ říká oslavenec Michal Prokop.
17.03. 2016
Praha se v červenci dočká setkání s legendárním “Sugar Manem” Rodriguezem
Legendární americký folk-rockový zpěvák a písničkář Rodriguez, o jehož „objevení“ se postaral Oskarem a spoustou jiných cen ověnčený film Pátrání po Sugar Manovi (Searching for Sugar Man), odehraje 11.července exklusivní vystoupení v sále pražského Fora Karlín.
12.02. 2016
Michal Prokop bude v srpnu slavit na festivalu Krásný ztráty - Live 70 v Lokti
V Praze 11. února 2016 – Michal Prokop oslaví sedmdesátku společně se svými příznivci, blízkými a celou plejádou hudebních přátel. Na dvoudenní festivalovou slavnost nazvanou Krásný ztráty Live - 70 si sezval řadu přátel, se kterými se v pátek 12.  a v sobotu 13. srpna podělí o pódium v amfiteátru pod hradem Loket. „Jsem moc rád, že mohu všechny pozvat, aby se mnou tu nadcházející sedmdesátku oslavili v krásném prostředí u řeky Ohře. Snažím se hosty na pódium vybírat nejen podle svého gusta, ale také napříč generacemi a hudebními styly a věřím, že si každý najde to svoje. ”, říká Michal Prokop a s úsměvem dodává: „Budeme se zkrátka snažit ukázat všem našim věrným fanouškům i nově příchozím, zač je toho Loket!" Hlavní hvězdou obou večerů v úchvatném prostředí loketského amfiteátru bude oslavenec, vystoupí jak s Triem, s Lubošem Andrštem a Janem Hrubým a s hostující legendou rockové kytary Radimem Hladíkem tak s letitými spoluhráči z Framus Five.
5.02. 2016
Na Jurkoviče vzpomene velký koncert!
Nedávno zesnulého bluesmana, textaře, skladatele a hlavně proslulého kytaráře Petera Jurkoviče připomene velký koncert v pražském Lucerna Music Baru v úterý 16. února. Na koncertě, který mimořádně začne už v osm hodin, zahrají všechny kapely, kterými Peter prošel. Doplní je řada hvězdných hostů, kteří hrají na jeho nástroje počínaje Zdeňkem Bínou přes Ivana Hlase až po Janka Ledeckého.
4.02. 2016
The Rezidents již zítra!
Již zítra se můžete těšit na jedinečou show, kterou vám připraví The Residents!
18.01. 2016
Bookingová revoluce v Joe´s garage!
Je nám ctí, že Vás můžeme informovat o naší nové kolegyni Petře Macháčkové, která se stala novou posilou do našeho týmu. 
8.01. 2016
Festival KRÁSNÝ ZTRÁTY: LIVE 70
V letošním roce Michal Prokop oslaví 70! Oslava bude velkolepá. Těšit se můžete na dvoudenní festival na Lokti.
21.12. 2015
Již zítra - velký Vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five
Již zítra se můžete těšit na dlouho očekávaný Vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five ve Fóru Karlín. Jako hosté vystoupí Skety, Vladmír Merta nebo Roman Dragoun.
25.11. 2015
KATARZIA se vrací do Jazz Docku
Praha – Po loňském úspěšném koncertu se slovenská písničkářka Katarzia opět vrací do pražského Jazz Docku.  Na svém předvánočním koncertu 4.12. zahraje známé a oblíbené songy z alba Generácia Y, ale také představí zbrusu nové písničky. Vstupenky je možné rezervovat přímo v klubu Jazz Dock.
23.10. 2015
Zajímavý rozhovor s Michalem Prokopem
Dnes vyšel na serveru Novinky.cz rozhovor s Michalem Prokopem o koncertech, možnostech CD v dnešní době i o české politice a myšlení. Určitě stojí za přečtení a zamyšlení. http://www.novinky.cz/kultura/384292-michal-prokop-cesi-v-zajeti-ublizeneckeho-pocitu.html
21.09. 2015
Vánoční koncert Michala Prokopa - předprodej zahájen
Už tradičně bude mít Michal Prokop a Framus Five vánoční koncert, na který se každoročně velice těší a připravuje vždy něco nového. Letos proběhne 22. prosince a po loňském úspěchu opět ve Foru Karlín. 
20.08. 2015
Okouzlující Katarzia představila novou písničku
Během festivalu Colours of Ostrova nahrála Katarzia pro Balcony TV novou písničku s názvem Posledný mier. Na záznam se můžete podívat ZDE!
13.08. 2015
Michal Prokop slaví 69 a zve na Vánoční koncert
Tradiční Vánoční koncert Michala Prokopa s Framus Five a hosty se po loňském úspěchu opět chystá do pražského Fora Karlín.  
4.08. 2015
Michal Prokop & Framus Five o víkendu v Nových Hradech
Michal Prokop & Framus Five vystoupí o víkendu v Nových Hradech v Penzionu Kamínek.
28.07. 2015
Collegium Musicum se na podzim chystá do Čech
Collegium Musicum, legenda československého art-rocku, plánuje exkluzivní turné po České republice - odehrají pouze 4 koncerty!  
24.07. 2015
Joe Bonamassa - 5. října 2015 - Fórum Karlín
Největší kytarista současnosti, nástupce legendárních bluesmanů staré školy, kytarový mág Joe Bonamassa přijede 5. října 2015 po dvou letech koncertovat do Prahy. Koncert se uskuteční ve Fóru Karlín.   
21.07. 2015
POSLEDNÍ VOLNÉ TERMÍNY MICHALA PROKOPA
Michal Prokop Trio a Michal Prokop & Framus Five zaplňují poslední volné termíny na pozdim a zimu 2015.
14.07. 2015
Zasáhla nás smutná zpráva - v pondělí 13. 7. 2015 zemřel Stan the Man
Zasáhla nás smutná zpráva. Stan the Man v pondělí zemřel. Bylo nám ctí dlouhé roky spolupracovat a vídat se na koncertech různě nebo každé pondělí U Glena, kdysi každé úterý v Blues Sklepu. Doufáme, že si to tam nahoře teď užívá na nějaké bezvadné scéně třebas zrovna s B.B.Kingem. R.I.P.
26.06. 2015
UNITED ISLANDS OF PRAGUE 2015
Noisy Pots, Katarzia a Electric Lady vystoupili před týdnem na United Islands of Prague 2015
5.05. 2015
Michal Šupák z Charlie Straight pokřtí debutové album nového projektu Noisy Pots
Michal Šupák z Charlie Straight pokřtí debutové album nového projektu Noisy Pots. Home Alone aneb cesta od pop-rocku k electro synthovému street drummingu. Michal Šupák se do povědomí hudebních fanoušků zapsal především jako klávesák kapely Charlie Straight, ale v poslední době je o něm slyšet především v souvislosti s jeho novým projektem Noisy Pots. Jak už název napovídá Noisy Pots hrají neotřelou elektronickou taneční hudbu s použitím kýblů, naladěných hrnců, v kombinaci se syntezátory, vibrafonem a vokálem. Po důkladných přípravách je na světě debutové album Home Alone, které pokřtí 28. května v Klubovně 2. patro. A že půjde o kvalitní domácí produkci potvrzuje i Jan P. Muchow v roli kmotra. 
21.04. 2015
VLASTA REDL PŘIDÁVÁ DRUHÝ KONCERT
VLASTA REDL s kapelou vyprodal koncert v kině Lucerna a přidává druhý Moravský zpěvák, textař a skladatel Vlasta Redl přidává druhý koncert v pražském kině Lucerna. Po tom, co pořádání prvního koncertu vyvolalo velkou vlnu zájmu, se rozhodl zahrát ještě jednou, o den později, tedy v pondělí 27. dubna od 19.30 na stejném místě. Další fanoušci tak mají možnost navštívit koncert Vlasty Redla v unikátním prostoru nejstaršího kinosálu Evropy. „Velký zájem o pražský koncert mě těší a moc rád zahraji s kapelou ještě jednou, tedy o den později“ řekl o přidaném koncertě Vlasta Redl. Pondělí 27. 4. 2015 od 19.30 Vlasta Redl s kapelou – Kino Lucerna / Adresa: Vodičkova 704/36, 110 00 Praha 1 Předprodej za 400 / 490 Kč v síti Ticketstream http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=113048&code=TICKET&language=2
2.04. 2015
Vlasta Rédl vystoupí v Praze
Moravský multinstrumentalista, zpěvák, textař a skladatel Vlasta Redl který ve své tvorbě dokáže osobitě skloubit rock, bigbít, folk a lidovou hudbu vyráží na jarní tour. V neděli 26. dubna v pražském kině Lucerna se po delší době představí tato jedinečná osobnost české hudební scény s repertoárem vycházejícím jak ze současnosti tak historie jeho působení na domácí scéně.  Předprodej za 400/ 490,- od 17.března v síti Ticketstream
17.03. 2015
BERNARD ALLISON GROUP v Jazz Docku už 24.3.2015
Nové album In the Mix přijede do pražského Jazz Docku v úterý 24. března představit americko-francouzské eso bluesové kytary Bernard Allison. Bernard je důkazem, že jablko nepadá daleko od stromu, tedy vysoce uznávaným pokračovatelem odkazu svého otce, Luthera Allisona.
10.03. 2015
Michal Prokop & Framus Five zahrají ve Švandově divadle
Michal Prokop & Framus Five vystoupí již tento měsíc ve Švandově divadle. Po velmi vydařeném Vánočním koncertě Michala Prokopa & Framus Five se můžete těšit na jarní koncert, který proběhne 24.3. 2015. Vstupenky rychle ubývají. Pro zakoupení klikněte zde: http://www.svandovodivadlo.cz/rezervace/389
17.12. 2014
Vánoční koncert Michala Prokopa, Framus Five a hvězdných hostů spěje do finále
Michal Prokop, Framus Five, Matěj Ruppert s Romanem Holým, Vojtěch Dyk, a Sára Vondrášková. Jedinečné spojení hudebníků na jednom pódiu vyvrcholí již tuto sobotu 20.12. ve Foru Karlín během oslavy 30. výročí alba Kolej YesterdayMichal Prokop, Framus Five, Matěj Ruppert s Romanem Holým, Vojtěch Dyk, a Sára Vondrášková. Jedinečné spojení hudebníků na jednom pódiu vyvrcholí již tuto sobotu 20.12. ve Foru Karlín během oslavy 30. výročí alba Kolej Yesterday
11.12. 2014
Michal Prokop vydává záznam koncertu Krásný ztráty finále na CD i DVD
Záznam koncertu Michala Prokopa & Framus Five s hosty Janou Kirschner, Wabi Daňkem a Lubomírem Brabcem z Divadla Archa, jímž Michal Prokop uzavřel svoji čtrnáctiletou cestu moderátora populární talk show Krásný ztráty, vychází nyní jako exkluzivní limitovaná  edice na CD i DVD. 
6.11. 2014
Michal Prokop oslaví na pódiu „třicátiny“ s ojedinělými hosty.
Michal Prokop, Framus Five, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Sára Vondrášková se potkají 20. prosince na jednom pódiu v novém pražském koncertním sálu Forum Karlín. Vánočním koncertem s podtitulem Kolej Today oslaví společně 30 let od vydání kultovního alba Kolej Yesterday. Michal Prokop a Framus Five přichystali nejen svým fanouškům jedinečnou předvánoční koncertní lahůdku, neboť hudební kořeny charakteristické pro Michala Prokopa a jeho souputníky - blues, soul a rock, se na pozadí moderního stánku Fora Karlín prolnou s novým pojetím stěžejních skladeb alba Kolej Yesterday v podání hvězdných hostů Matěje Rupperta (Monkey Business), Vojty Dyka (B-Side Band) nebo Sáry Vondřáškové (Never Sol). Unikátní symbióza bluesového barda a hudebních talentů mladé generace láká zejména na netradiční nádech každoročního Vánočního koncertu, který pro tentokrát opustil prostory Divadla Archa, aby mohl nabídnout větší prostor pro sezení i stání.                                                
10.10. 2014
Kolej Today – Michal Prokop slaví Vánočním koncertem ve Fóru Karlín třicet let kultovního alba Kolej Yesterday.
Kultovní deska Kolej Yesterday slaví třicet let a vychází v unikátní reedici také na vinylu a s bonusy.   Je to právě třicet let, kdy byla vydána jedna z nejzásadnějších desek československého bigbeatu, Kolej Yesterday. Michal Prokop & Framus Fiveběhem podzimu projedou velká města České republiky v rámci turné Kolej Today. Vrcholem turné bude slavnostní Vánoční koncert, který se uskuteční 20. prosince v prostorách nového sálu Fórum Karlín.
19.09. 2014
Přesně před 30 lety vyšlo legendární album Kolej Yesterday!
SUPRAPHON již 26. září vydává na CD a LP jubilejní edici Kolej Yesterday 1984 -2014, v luxusním vybavení, novém masteringu a doplněnou o bonusové live DVD!
5.09. 2014
DOBŘÍ BLUESMENI SE VRACEJÍ. A ROBERT CRAY JE JEDNÍM Z NEJLEPŠÍCH!
Atmosférou a srdcem blues, ale s přesahy do mnoha jiných žánrů. A špičková hra na kytaru. To všechno je americký hudebník ROBERT CRAYa pražskému publiku to živě předvedl v říjnu roku 2012, kdy proběhl jeho první samostatný koncert pro tuzemské fanoušky. Po dvou letech vydáá nové album „In My Soul“ a v rámci světového turné se vrací do Prahy. 27. října v Paláci Akropolis tak můžete strávit skvělý hudební večer s tímto držitelem pěti cen Grammy znovu. 
5.09. 2014
Legendy se konečně protnou. Collegium Music poprvé zahrají v žižkovském Paláci Akropolis!
Do Prahy se na podzim vrací legenda československého rocku Collegium Musicum. Vůbec poprvé ve své čtyřicetileté existenci zahraje v žižkovském Paláci Akropolis. 8. října se protnout dvě legendy. Kultovní slovenská kapela zahraje v legendárním pražském klubu. Vstupenky na stání i sezení jsou k dispozici v síti Ticketpro a na pokladně Paláce Akropolis.  
4.09. 2014
Do Prahy se vrací izraelský live elektronický projekt 3421!
Mladí producenti ukrývající se pod názvem 3421 z největšího izraelského přístavu Haify se divákům premiérově představili na 10. ročníku festivalu United Islands. Pevné dubstepové základy, podmanivé melodie a orientální vlivy ve spojení se skvělou Miss Red jsou zaručenou party. Užít si ji můžete v pátek 19. září 2014 do Chapeau Rouge.
13.06. 2014
United Islands 2014 promění Prahu v jeden hudební ostrov, již za týden
Návrat na ostrovy v centru, i úspěch sbírky na hlavní scény v Kinského zahradě prostřednictvím Hithit, provázely přípravy letošního ročníku mezinárodního hudebního festivalu United Islands of Prague. Ten příští týden, od čtvrtka do neděle, 19. - 21. června, uvede na 8 scénách a v 12 pražských klubech přes 150 koncertů kapel, které do Prahy dorazí z 23 různých světových destinací. Vyjma hlavních scén v Kinského zahradě a oficiální afterparty s DJ Shadow, na které jsou vstupenky k dostání v Ticketstream a budou k dispozici i na místě, zůstávají koncerty na ostrovech, v parcích a klubech i letos přístupné zdarma.  
21.05. 2014
Kolej Yesterday slaví 30 let
Je to právě 30 let, kdy Michal Prokop a Framus Five natočili jedno z  nejvýznamnějších alb naší rockové historie - Kolej Yesterday. Supraphon připravuje k této příležitosti na podzim jeho exkluzivní reedici. Ve stejné době se uskuteční i turné po celé České republice. Výročí oslaví Michal Prokop a Framus Five se speciálními hosty.   
20.05. 2014
JOHNNY WINTER - superlegenda bluesrockové kytary v klubu METRO MUSIC BAR!
   Agentura GREGORY MANAGEMENT oznamuje, že koncert JOHNNY WINTER &BAND 28.5.14 se po dohodě s managementem přesouvá z K.C.Semilasso do komornějšího prostředí  klubu METRO MUSIC BAR. Fanoušci tak budou mít ojedinělou možnost sledovat hru této ikony bluesrockové kytary z naprosté blízkosti, vychutnat si  koncert s dalekou větší intenzitou a zažít souznění a výměnu energie mezi muzikanty a diváky jaká je pro tento klub typická.   
12.05. 2014
United Islands of Prague 2014: Program je jasný. Diváci rozhodují, kde ho uvidí.
Do Kinského zahrady na hlavní hvězdy již od 100 Kč! Nejvíce zářivou hvězdou je britská zpěvačka Ella Eyre, která má za sebou rádiový megahit Waiting All Night s kapelou Rudimental a podobně válcuje hitparády i její singl Deeper. V cenách BBC Sound of 2014, skončila na druhém místě - jedná se o prestižní ocenění, které každoročně upozorňuje na žhavá jména aktuálního roku, u kterých se předpokládá, že masově prorazí. Na hlavní scéně se můžete také těšit na slavnou kapelu Bajofondo z Argentiny, dříve známé pod názvem Bajofondo Tango Club. Naservírují mix tanga a elektroniky. Jejich show s orchestrem si zaslouží velké pódium, na kterém v Praze ještě nikdy nehráli. Kde si úžasné hlavní koncerty hudební fanoušci poslechnou, rozhodnou sami. Aby co nejvíce diváků mělo možnost si je poslechnout v dobré kvalitě i příjemném prostředí, spustili organizátoři sbírku na www.hithit.cz. Jejím prostřednictvím mohou příznivci akce záměr s umístěním hlavních koncertů do Kinského zahrady podpořit již stokorunovým příspěvkem a zajistit si tak i možnost vstupu na hlavní koncerty.  „Jedenáctý ročník pro nás znamená zásadní krok, po dvou letech návrat k názvu United Islands of Prague, spuštění sbírky na www.hithit.cz. Vytváříme jádro festivalu, na kterém se podílí i diváci. Částku musíme vybrat celou, abychom Kinského zahradu pro konání festivalu otevřeli. Jinak se vše vrací přispěvatelům. " říká jeden z organizátorů festivalu Martin Voňka. Z dalších atraktivních jmen zmiňme britskou kapelu Childhood, která znovu uvedla do kurzu termín „shoegaze,“ dříve reprezentovaný kapelami jako The Stone Roses či Primal Scream. Childhood navíc na léto plánují vydání svého debutového alba. Nováčkem na hudebním poli je i bulharská zpěvačka Dena – ikona berlínských hipsterů, která přijede s debutem Flash. V živých vystoupeních navíc využívá mnoho vizuálních prvků a ne nadarmo je srovnávána s M.I.A. Z české scény se představí legendární Ohm Square se svou novinkou, na níž umně kombinují mix tvrdších tanečních kořenů s písničkářskou přesvědčivostí.  „Tak jako vloni uspěla před tisíci diváky tehdy pro mnohé objevená, dnes již docela známá kapela Zrní, letos jsme na stejný moment pozvali kapelu Voila!. Zpěvačka Zdenka Trvalcová označuje styl své skupiny jako french vintage jazzie pop music. Přijďte si vyzkoušet originální žánrový mix a hlavně strhující frontmanku, co se za jejím označením skrývá.“ popisuje jedno z lákadel české scény organizátor David Gaydečka. Na druhé hlavní scéně - Radio 1 stage - v Kinského zahradě se dále představí multi-instrumentalista Hugo Kant z Francie, který se v současné době nejvíce věnujě triphopu, DJ Ritchie Ruftone – vítěz World DMC Battle Championship, jež ve finále soutěže sbíral body především za originální hrátky s motivy ze Star Wars, britská beatbox-bluesová kapela Heymoonshaker a mnoho dalších. Českou scénu dále zastoupí třeba držitelka nevíce nominací na letošní ceny Anděl Ille, frontman The Prostitutes Adrian T.Bell se svou aktuální sólovou deskou,Never Sol, kterým produkoval novou desku Jan P. Muchow a další. Střelák, Kampa, Petřín, Žofín a přilehlé kluby budou tradičně zdarma Na nově zrekonstruovaném Střeleckém ostrově se rovněž připravují 2 scény - tentokrát zaměřené na world music a jazz. Sobotní program navíc bude z části věnován jeruzalémskému bloku, takže zahrají i čtyři izraelské kapely - do časů swingu a dixielandu vás na jazzové scéně přenesou například Betty Bears, fúzi jazzu, rocku a popu předvedou tuzemští Lanugo. Na world stage za pozornost stojí například newyorští Hazmat Modine, kteří netradičně kombinují dechové nástroje včetně tuby a duduku se zvuky harmoniky, akordeonu a elektrické kytary. Folkovou scénu z Tel Avivu poté přivezou theAngelcy. Na Kampě se pak chystá Urban stage, která bude také hostit i zahraniční interprety a bude žánrově pestrá – od electroswingu, který reprezentují Pražáci Mydy Rabycad s excentrickou zpěvačkou Žofií Dařbujánovou, přes elektronicko-akustické Vložte kočku, až po indie-rock švédských Toi Let, kteří nemaskují inspiraci kapelami jako Sonic Youth a Dinosaur Jr. Spodní část Petřína se promění v přírodní amfiteátr „Check the Czech“, a jak už název napovídá, bude vyhrazena především tuzemským interpretům. Například duu Kieslowski, jež naživo svou originální poetiku přenáší na posluchače ještě lépe než z desky. Jejich koncertům nechybí šarm ani smysl pro humor. To nejaktuálnější pak bude reprezentovat písničkářka Katarzia, která se díky svému autorskému debutu Generácia Y zařadila mezi nejzajímavější jména slovenské alternativní scény. Na Žofíně se můžete těšit na klidnější odpočinkové zóny s programem stand-up comedy a příznačně u sochy Boženy Němcové i slam poetry. Křižovatka na Újezdě pak bude vyhrazena street party a především samotným návštěvníkům festivalu, kde si budou moct vyzkoušet disciplínu, které se říká open-mic – čili mikrofon dostupný pro všechny, kteří chtěji představit své autorské písně. Z mnoha potvrzených interpretů na open-mic zmiňme  třeba Justina Lavashe či Kieslowski. Kluby budou hostit program od desáté večer. Letos se zapojilyRoxy, Lávka, Rock Café, Zephyr, Meet Factory, Jazz Dock a LaLoca.  Festivalu navíc předchází 19.6. již tradiční Klubová noc. Hrát se bude mimo jiné i na Nákladovém nádraží Žizkov (Republic of Two, Kieslowski) nebo v Paláci Akropolis (Nylon Jail, Tichonov). Celkem na klubové noci zahraje přes 40 interpretů ve 12 klubech, kompletní line-up zveřejníme během příštího týdne. V příloze Vám zasíláme plánek centra Prahy s rozmístěním jednotlivých scén a také přehled interpretů přiřazené k jednotlivým pódiím.      
6.05. 2014
United Islands překročili 20% sbírky na scénu v Kinského zahradě
Sbírka na www.hithit.cz/unitedislandsje v plném proudu. Zatím se povedlo vybrat 320 000 Kč, tedy pětinu požadované částky. Cílem sbírky je realizace dvou hlavních scén v krásném prostředí Kinského zahrady.  Přispěvatelé si mohou na HitHitu zajistit různé odměny za příspěvky počínaje částkou v hodnotě 100 Kč, což je vstup, který pořadatelé plánují v předprodeji prodávat za 250Kč, a mnoho dalších odměn. „United Islands se zatím povedlo nasbírat největší částku v historii HitHitu, prvenství prozatím držel Xavier Baumaxa s vybranými 303 tisíci. Ze zkušeností z minulosti víme, že tempo sbírky stoupá spolu s blížícím se koncem, proto vybraných 20%, když zbývá ještě 23 dní do konce, slibuje úspěch. Pravidla crowdfundingu jsou ale přísná. Pokud by se požadovaná částka nevybrala, peníze United Islands nedostanou a vrací se přispěvatelům zpět na účet.“ říká Pavel Eichler zakladatel serveru HitHit. "V termínu 20.-21. června bychom pak v rámci festivalu mohli v Kinského zahradě uspořádat  koncerty hlavních hvězd, což jsou Ella Eyre (UK), Childhood (UK), Bajofondo (ARG), Ohm Square, Ille, Hugo Kant (FR), Dena (BLG), Ritchie Ruftone (UK), Heymoonshaker (UK), Voilá!, Adrian T. Bell a mnoho dalšíc," vysvětluje plán Martin Voňka, organizátor festivalu. 
15.04. 2014
United Islands spouští rekordní sbírku a přesouvají hlavní scénu na nejkrásnější místo
Podpoř United Islands 2014 - pořadatelé chtějí za pomoci diváků otevřít nejkrásnější open air scénu v Praze. United Islands spouští rekordní sbírku, a přesouvají hlavní scénu na nejkrásnější místo. „Ask not what  your festival can do for you ask  what you can do for your festival.“
7.04. 2014
VIRTUÓZNÍ BLUES ROCKOVÝ KYTARISTA KENNY WAYNE SHEPHERD SE VRACÍ DO PRAHY
Lucerna Music Bar uvítá 18. května v rámci série klubových koncertů United Islands České spořitelny amerického bluesového zpěváka a kytaristu Kennyho Wayna Shepherda. Výjimečný interpret, který ztělesňuje moderní podobu bluesu, se do Prahy vrací po dvou a půl letech s novým albem.
3.04. 2014
COLLEGIUM MUSICUM: LEGENDY ČESKOSLOVENSKÉHO ROCKU HLÁSÍ PODZIMNÍ KONCERTNÍ NÁVRAT DO PRAHY.
Bravurně zvládnutému koncertu proslulých Collegium Musicum v únoru aplaudoval beznadějně vyprodaný Jazz Dock.  Collegium Musicum nyní potvrdili podzimní koncertní návrat do Prahy. Koncert, který je součástí série klubových koncertů United Islands České spořitelny, se uskuteční 8. října v prostředí kvalitní hudbě zasvěcenému, v žižkovském Paláci Akropolis.
26.03. 2014
WhoMadeWho: Elegance a hravost severského disco-punku v Paláci Akropolis
(TZ, Praha, 10. 3. 2014) Coby „novou vzrušující kapitolu“ popsal časopis Clash nové album Dreams dánského tria Who Made Who. Vzrušení z inteligentního electro popu s nezaměnitelnou severskou melancholií si 16. května užijí návštěvníci pražského Paláce Akropolis, kde WhoMadeWho naživo představí nové album Dreams.
19.03. 2014
Legendární gipsy-funky kapela GULO ČAR vystoupí v sobotu 22. 3. 2014 v jedinečném prostředí klubu Jazz Dock
Kapela, která přinesla ve své době na českou scénu funky světové úrovně a se kterou chtěly spolupracovat a spolupracovaly hvězdy takového formátu jako Doug Wimbish (Living Colour), Dan Bárta či Lucie Bílá, se vrací na scénu.
14.03. 2014
Finále Krásných ztrát v sobotu na ČT Art
Česká televize odvysílá v sobotu 15. 3. v rámci komponovaného večera na programu ČT Art záznam slavnostního rozloučení hudebníka a moderátora Michala Prokopa s talkshow Krásný ztráty z Divadla Archa. 
10.03. 2014
Koncert Praha pro Kyjev přilákal několik tisíc lidí
Téměř pět tisíc lidí přilákal včerejší koncert PRAHA PRO KYJEV, jehož cílem bylo vyjádřit solidaritu s lidmi zasaženými násilím a politickými nepokoji na Ukrajině. 
26.02. 2014
Michal Prokop získal Platinovou desku za album „Sto roků na cestě“!
Zpěvák Michal Prokop převezme ocenění na koncertě 1. března v pražském Švandově divadle. 
21.02. 2014
V NEDĚLI SE V PRAZE BUDE HRÁT PRO KYJEV
V neděli 23.2.2014 se na pražském Náměstí republiky uskuteční dobročinný koncert PRAHA PRO KYJEV. (TZ, Praha, 21. 2. 2014) Obecně prospěšná společnost Opona ve spolupráci s Člověkem v tísni, United Islands a Magistrátem hlavního města Prahy v reakci na nejnovější zprávy, které přicházejí z Ukrajiny uspořádá již tuto neděli 23.února 2014 na Náměstí republiky koncert PRAHA PRO KYJEV. Poslední zprávy dávají naději, že se tamní dramatickou situaci podaří vyřešit smírem, všechny strany upustí od násilí a dohodnou se na politickém řešení krize.  
18.02. 2014
Spolupráce, která prořezává hudební styly a potírá rozdíly jak v hudbě, tak v barvě pleti:
„som Biely aj Čierny“ to vzkazují světu Smola a Hrušky feat. Supa a Gulo Čar  
30.12. 2013
Ostrovy 2014. Termín jasný, lokace na vodě.
Největší pražský multižánrový festival se příští rok bude konat v termínu 19. – 21. června. V letošním roce, kdy festival slavil desáté narozeniny, dorazilo přes šedesát tisíc návštěvníků. Kvůli povodním, které zatopily původně plánované lokace Střeleckého ostrova, Kampy, Petřína a Kinského zahrady, se festival narychlo přesunul do parku Ladronka. Pro jedenáctý ročník pořadatelé plánují návrat zpět k řece, do centra města.  
26.11. 2013
Na lože nebo do klubu?
Speciální dvojkoncert k příležitosti vydání debutového alba Nylon Jail – My Heart Soars Like a Hawk (29.10.2013 Indies Scope) a EP Kieslowski – Na lože! (26.11.2013 Indies Scope). Koncerty doprovodí originální vizuální show s projekcemi a speciálně připravenou scénou. Na pražský křest 4. prosince dohlédne Milan Cajs coby kmotr a hudební kuchař Kittchen jako speciální host. Na brněnském koncertě 16. prosince v Kabinetu Múz zahraje spřátelená kapela Narcotic Fields.   
21.11. 2013
S Krásnými ztrátami se v Arše rozloučí hvězdní hosté
Po boku Michala Prokopa na tradičním Vánočním koncertě vystoupí Jana Kirschner, Wabi Daněk a Lubomír Brabec.   Populární talk show Michala Prokopa, Krásný ztráty, se s diváky rozloučí na konci roku, kdy Česká televize odvysílá poslední pětistý díl s tisícím hostem. Finále Krásných ztrát, které proběhne v rámci tradičního Vánočního koncertu Michala Prokopa 19. prosince v Divadle Archa, nabídne hudební hosty, kteří se zastavili v legendárním baru pod neony. Diváci se tak mohou těšit na vystoupení populární slovenské zpěvačky Jany Kirschner, country legendu Wabi Daňka a kytarového virtuóze Lubomíra Brabce. Koncert natočí a jeho záznam odvysílá Česká televize na novém kanále ČT ART. Na koncert zbývají poslední vstupenky, které jsou k dostání na pokladně Divadla Archa a v síti Ticketpro.
23.10. 2013
Zrní zahrají v kostele!
Něžný art brut, kladenská kapela Zrní, odehraje vánoční koncert v pražském kostele sv. Šimona a Judy.   Přesně rok po vyprodaném koncertě v Paláci Akropolis, kde proběhl křest úspěšného alba Soundtrack ke konci světa, si kapela připravila tak trochu jiný vánoční koncert, a to Zrní v kostele. Ten se uskuteční 21. prosince v kostele sv. Šimona a Judy na Praze 1, symbolicky se tak uzavře pomyslný kruh a etapa Soundtracku bude u konce. Hostem je písničkář Václav Koubek.
14.10. 2013
Alžírský hudební rebel Rachid Taha se na podzim vrátí do Prahy!
Miláček tuzemských hudebních nadšenců Rachid Taha se na podzim vrátí do Prahy a v klubovém prostředí představí své nové album Zoom. Charismatický propagátor alžírského stylu rai, který v sobě nezapře duši rockové hvězdy a politického rebela, vystoupí 10. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. 
1.10. 2013
Joe Bonamassa hostem Marka Ebena v pořadu Na plovárně
Americký kytarista Joe Bonamassa se zařadí do společnosti legendárních osobností, které byly hosty oblíbené talk show Marka Ebena Na plovárně, včetně svého dětského idolu, a bluesové legendy, B.B. Kinga. Rozhovor proběhne v den jeho pražského koncertu, který se koná v sobotu 5. října v Kongresovém centru. A že Joe Bonmassa patří mezi oblíbené hudebníky českého publika, potvrzuje i velký zájem o lístky. Vstupenky na sezení jsou ještě k dostání, i když ty v nejlepších sektorech jsou již vyprodány.
19.09. 2013
Krásný ztráty Michala Prokopa míří do finále
Michal Prokop se s pořadem rozloučí na tradičním Vánočním koncertě v Divadle Archa s exkluzivními hosty! Krásný ztráty, populární talk show Michala Prokopa, míří do finále. V prosinci odvysílá Česká televize poslední epizodu s neuvěřitelnou číslovkou pět set. V pořadu se za barem během čtrnácti let vystřídalo téměř tisíc hostů z různých oborů včetně hudební branže. A protože je Michal Prokop především hudebník, rozhodl se konec pořadu oslavit koncertem. Závěr Krásných ztrát spojí s tradičním Vánočním koncertem, který představí zajímavé hosty, tentokrát vybrané  právě z hostů televizního baru, ovšem těch, kteří jsou rovněž hudebníky. Diváci se tak mohou těšit na výjimečný koncert, který se uskuteční 19. prosince v Divadle Archa. Koncert natočí a jeho záznam odvysílá Česká televize na novém kanále ČT ART. 
16.09. 2013
Camilo Lara z Mexican Institute of Sound: „Moje hudba je, jako byste jí dělali levačkou“
Téměř na rok přesně po prvním pražském koncertu se Mexican Institute of Sound vrací do Prahy. 25. září se pod náporem zábavné fúze elektroniky a tradičního latinskoamerického žánru cumbia bude otřásat klub Roxy. Tuhle energií nabitou párty by si neměl nechat ujít žádný fanoušek mexického DJe a producenta Camilo Lary, který  vzkazuje: „Pokud vás baví punk, balcan beats, hip hop, cumbia nebo rocksteady, nesmíte tam chybět!“ 
5.06. 2013
DNY JERUZALÉMA V PRAZE V PROGRAMU FESTIVALU UNITED ISLANDS ČESKÉ SPOŘITELNY
Unikátní přehlídku divadla, tance, hudby, filmu, výtvarného umění a gastronomie přibližující kulturní dění v jednom z nejstarších měst na světě nabídnou první Dny Jeruzaléma v Praze. Hned na několika atraktivních místech v české metropoli se konají od 13. do 22. 6.
4.06. 2013
KAPELA VAN DER GRAAF GENERATOR SE V PRAZE SETKÁ SE SKUTEČNÝM VAN DE GRAAFFOVÝM GENERÁTOREM
Kultovní britská artrocková kapela Van Der Graaf Generator 16. června od 20 hodin v pražském Divadle Archa odehraje úvodní koncert evropského turné.
29.04. 2013
S FESTIVALEM UNITED ISLANDS ČESKÉ SPOŘITELNY TO JDE DO KOPCE!
Festival oslaví 10. narozeniny nejen na ostrovech, ale také v parcích, sadech a zahradách s nabitým programem. V roce 2013 slaví největší pražský hudební open air festival United Islands České spořitelny jubilejní desáté narozeniny. A v letošním roce si připravil zcela zásadní novinky.
26.04. 2013
Michal Prokop převezme na koncertu Zlatou desku! Již v úterý 30.4. v Lucerna music Baru
Zpěvák, skladatel a moderátor Michal Prokop vydal 30. října loňského roku nové album Sto roků na cestě a čtyři měsíce po jejím vydání se může chlubit získáním Zlaté desky. Posluchači na tuto desku museli čekat dlouhých šest let, které uplynuly od vydání Poprvé naposledy. A že čekali nedočkavě, potvrzuje nejen získání Zlaté desky, ale i vyprodaný křest alba, který se konal 19. prosince v pražském divadle Archa. Přesně půl roku po vydání, tedy 30. dubna, se bude konat koncert v Lucerna Music Baru, kde proběhne i symbolická oslava ocenění Zlatá deska, kterou album Sto roků na cestě získalo.       
24.04. 2013
Série Reloaded se vrací v plné síle a do Prahy přiveze Socalled a Jazzsteppu!
Hudební experimentátor Socalled se vrací do Prahy s aktuální deskou Sleepover! Se svou kapelou vystoupí 1. května v Popocafépetl na Újezdě. Socalled na své misi v překračování hranic jednotlivých žánrů přivádí k dokonalosti hudební mix nových a starých zvuků, akustických a elektronických nástrojů, analogu a digitálu. Jeho vystoupení jsou zábava v tom nejlepším slova smyslu a pražské publikum se má opravdu na co těšit!   
12.04. 2013
SOFA SURFERS 4.5. V ROCK CAFÉ S NOVÝM ALBEM SUPERLUMINAL
Rock Café & Joe´s Garage present: SOFA SURFERS (AT) (with new album SUPERLUMINAL) Visuals by Timo Novotny   Vznik Sofa Surfers umožnily nové technologie, které k hudební tvorbě poskytují zcela nezávislé a demokratické prostředky. Zatímco jiní sázejí na líbivost, Sofa Surfers jdou do temných hlubin a splétají šokující kontrapunkty. Navzdory tomu, že skupina pochází z Vídně, vytváří nečekaně kousavou hudbu. V roce 1998 vystoupili Sofa Surfers na alternativních hudebních cenách Eurobash v Londýně a jejich koncert přenášela BBC. Během britského turné roku 2000 je časopisy Time Out a NME označily za živou kapelu týdne.
11.04. 2013
Michal Prokop vystoupí jako první český hudebník na tradičním Chicago Blues Festivalu!
Michal Prokop před pár měsíci vydal s kapelou Framus Five po 6 letech nové album Sto roků na cestě, které díky zájmu českých posluchačů již získalo zlatou desku. Michal Prokop ji oficiálně převezme 30. dubna na speciálním koncertě s novým repertoárem v pražském Lucerna Music Baru a již se chystá na nový hudební projekt. Se svými dlouholetými spoluhráči Lubošem Andrštem a Janem Hrubým zahrají totiž jako vůbec první čeští muzikanti na tradičním americkém festivalu Chicago Blues Festival. Ten se koná 6. -9. června a letos navíc slaví 30. narozeniny! Všichni tři hudebníci spojí síly 9. června na hlavní scéně Petrillo Music Shell v Grant Parku s hudebníky z amerického tria černošského kytaristy a zpěváka Johna Primera v projektu, který dostal název Chicago Prague Blues Band.
2.04. 2013
Van Der Graaf Generator, britská artrocková legenda se vrací do České republiky!
Kultovní britská artrocková kapela Van Der Graaf Generator se po dvou letech vrací do Prahy. Koncert se uskuteční 16. června v Divadle Archa a posluchači se mohou těšit na průřez dosavadní hudební tvorbou, skladby ze sólové dráhy Petera Hammila a raritní skladby, které v Čechách zazní naživo vůbec poprvé!    
28.03. 2013
Nová BRNĚNSKÁ ROCKOVÁ LEGENDA PROGRES 2 OSLAVÍ V PRAZE 45 LET! aktualita
Brněnskou rockovou legendu Progres založili před 45 lety Pavel Váně a Zdeněk Kluka. Na oslavu 45. narozenin však dorazí i člen původní formace Emanuel Sideridis a kapela tak zahraje v této sestavě v Praze poprvé  po čtyřiceti letech. Zazní i skladby z první desky Progress Organization - Barnodaj. Koncert se uskuteční 20. května v pražském Paláci Akropolis.      
11.03. 2013
LEGENDÁRNÍ ZELENÁ POŠTA ZAZNÍ NAPOSLEDY NA ŽIVO TUTO STŘEDU!
Marián Varga, Pavol Hammel a Radim Hladík v doprovodu Collegia Musica 13. března naposledy probudí k životu jednu z nejzásadnějších desek československé hudební historie. Opět v pražském Divadle Archa.
4.03. 2013
SLAVNÝ AMERICKÝ KYTARISTA JOE BONAMASSA SE VRACÍ DO PRAHY!
Slavný americký kytarista Joe Bonamassa se v rámci světového turné vrátí 5. října do Prahy. Se svou kapelou vystoupí v Kongresovém centru. Tento kritiky i posluchači oceňovaný hudebník na koncertě zahraje průřez své dosavadní tvorby včetně novinek z chystaného alba, které je naplánované na druhou polovinu letošního roku.
28.02. 2013
PROKOPOVO NOVÉ ALBUM „STO ROKŮ NA CESTĚ“ JE ZLATÉ! ZPĚVÁK MICHAL PROKOP OSLAVÍ ÚSPĚCH KONCERTEM 30. DUBNA V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU. NAŽIVO ZAHRAJE S KAPELOU A HOSTY I NOVÉ SKLADBY.
Zpěvák, skladatel a moderátor Michal Prokop vydal 30. října loňského roku nové album Sto roků na cestě a čtyři měsíce po jejím vydání se může chlubit získáním Zlaté desky. Posluchači na tuto desku museli čekat dlouhých šest let, které uplynuly od vydání Poprvé naposledy. A že čekali nedočkavě, potvrzuje nejen získání Zlaté desky, ale i vyprodaný křest alba, který se konal 19. prosince v pražském divadle Archa. Přesně půl roku po vydání, tedy 30. dubna, se bude konat koncert v Lucerna Music Baru, kde proběhne i symbolická oslava ocenění Zlatá deska, kterou album Sto roků na cestě získalo.
25.02. 2013
MARIÁN VARGA SE ÚSPĚŠNĚ ZOTAVUJE A CHYSTÁ SE NA KONCERT ZELENÁ POŠTA 13.3. V PRAŽSKÉ ARŠE!
Pro velký úspěch rychle vyprodaného prvního koncertu v listopadu, se kapela a pořadatelé rozhodli, že přidají další, aby se vstupenky dostali na všechny fanoušky této zásadní desky československého bigbítu.
13.02. 2013
AMERICKÝ ZPĚVÁK DAN REED VYDÁ PO TŘECH LETECH NOVÉ SÓLOVÉ ALBUM SIGNAL FIRE. KŘEST SPOJENÝ S OSLAVOU JEHO NAROZENIN PROBĚHNE V SOBOTU 16. ÚNORA V PALÁCI AKROPOLIS.
Americký zpěvák a hudebník Dan Reed, kterého si hudební fanoušci pamatují spíše z jeho působení v kapele Dan Reed Network, která zavítala do Prahy v roce 1990 jako předkapela slavných Rolling Stones, se opět vrací na pražské hudební pódium. Po třech letech natočil nové album Signal Fire, které pokřtí na speciálním narozeninovém koncertu 16. února v Paláci Akropolis. Na koncertě jako hosté vystoupí anglická písničkářka Georgina Harvey, kterou na kytaru doprovodí Justin Lavash a pražská kapela Los Dost.
7.02. 2013
PODMANIVÁ ATMOSFÉRA NALÉHAVÝCH O.CHILDREN POHLTÍ 11. ÚNORA PRAŽSKOU AKROPOLI - O.CHILDREN ZAHAJUJÍ KONCERTNÍ SÉRII UNITED ISLANDS ČESKÉ SPOŘITELNY 2013.
Pokud patříte k fanouškům Nicka Cava, Joy Division nebo Editors, neměli byste si nechat ujít vystoupení britské čtveřice O.Children 11. února v pražském Paláci Akropolis. O.Children totiž pokračují tam, kde skončili rozervaní Joy Division, temný pop Nicka Cave a kam se marně snažili posunout Editors po své poslední dobré desce An End Has A Start. Není náhodou, že O.Children se stali první potvrzenou kapelou slovenského festivalu Pohoda, který je znám svou skvělou dramaturgií.
31.01. 2013
AMERICKÝ ZPĚVÁK DAN REED VYDÁ PO TŘECH LETECH NOVÉ SÓLOVÉ ALBUM SIGNAL FIRE. KŘEST SPOJENÝ S OSLAVOU JEHO NAROZENIN PROBĚHNE 16. ÚNORA V PALÁCI AKROPOLIS.
Americký zpěvák a hudebník Dan Reed, kterého si hudební fanoušci pamatují spíše z jeho působení v kapele Dan Reed network, která zavítala do Prahy v roce 1990 jako předkapela slavných Rolling Stones, se opět vrací na pražské hudební pódium. Po třech letech natočil nové album Signal Fire, které pokřtí na speciálním narozeninovém koncertu 16. února v Paláci Akropolis. Na koncertě jako hosté vystoupí anglická písničkářka Georgina Harvey, kterou na kytaru doprovodí Justin Lavash a pražská kapela Los Dost.
7.01. 2013
PŘÍPRAVY KONCERTU KAREL NA HRAD JSOU V PLNÉM PROUDU – ÚČINKUJÍCÍCH STÁLE PŘIBÝVÁ
Karel Schwarzenberg spojuje hudebníky a osobnosti napříč společenským i hudebním spektrem. Koncert Karel na Hrad, který se koná na podporu jeho prezidentské kandidatury 9. ledna od 17 hodin na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze,nabídneatraktivní program bohatý na pozoruhodná a překvapivá hudební spojení.
13.12. 2012
TURNÉ MICHALA PROKOPA S NOVOU DESKOU STO ROKŮ NA CESTĚ VYVRCHOLÍ VYPRODANÝM KONCERTEM V DIVADLE ARCHA!
Podzimní turné Michala Prokopa s  novou deskou Sto roků na cestě vyvrcholí křtem alba na tradičním Vánočním koncertu 19. prosince v pražském Divadle Archa. O nevšední zážitek se na vyprodaném večeru postarají i exkluzivní hosté: zpěvačka, multiinstrumentalistka a skladatelka Radúza a spoluautor nového alba Petr Skoumal.
14.11. 2012
NOVÁ DESKA MICHALA PROKOPA JE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ NOVINKOU MINULÉHO TÝDNE!
Nově vydané album Michala Prokopa s názvem Sto roků na cestě je momentálně 4. v prodejnosti v České republice a 1. nejprodávanější v digitální distribuci Supraphonline.
7.11. 2012
"SEDEMNÁSTY NOVEMBER" V PRAŽSKÉM KLUBU ROCK CAFÉ
V sobotu 17. listopadu jako již tradičně pořádá Opona o.p.s. koncertní večer v pražském klubu Rock Café. K výročí pádu železné opony se letos přidává i 20 let od rozdělení Československa.  
2.11. 2012
NEJROCKOVĚJŠÍ PROKOPOVA DESKA SE POVEDLA
Před šesti lety měl muzikant a moderátor Michal Prokop pocit, že vydává poslední desku - nazval ji Poprvé naposledy. Jenže touha dělat muziku byla silnější a rocker letos pokračuje s albem Sto roků na cestě. Celou recenzi si prosím přečtěte na novinky.cz.
28.10. 2012
VIDEO K NOVÉMU ALBU STO ROKŮ NA CESTĚ KE SHLÉDNUTÍ!
Podívejte se na video k novému albu Michala Prokopa & Framus Five - Sto roků na cestě! http://www.youtube.com/watch?v=N5ginI_V9aE
25.10. 2012
KONCERT ZELENÁ POŠTA V DIVADLE ARCHA TÉMĚŘ VYPRODÁN! PŘIDÁVÁME DALŠÍ TERMÍN V ROCE 2013!
Marián Varga, Pavol Hammel a Radim Hladík v doprovodu Collegia Musica probudí k životu jednu z nejzásadnějších desek československé hudební historie. Díky obrovskému zájmu o tento jedinečný koncert, pořadatelé přidávají další termín a to 8. 2. 2013 opět v Divadle Archa. 
19.10. 2012
MICHAL PROKOP VYDÁVÁ PO ŠESTI LETECH NOVÉ ALBUM. JMENUJE SE STO ROKŮ NA CESTĚ!
Dlouho připravované nové album Michala Prokopa Sto roků na cestě vyjde 30. října   Praha, 18. října 2012 – Po několika odkladech je již jasno: nové album zpěváka, skladatele a moderátora Michala Prokopa nazvané Sto roků na cestě vychází 30. října. „Původně jsme plánovali vše stihnout do léta. Nakonec se ale nahrávání protáhlo o několik měsíců, ne nadarmo nese deska název Sto roků na cestě,“ říká Michal Prokop. 
1.10. 2012
ROBERT CRAY VYDÁVÁ NOVOU DESKU NOTHIN BUT LOVE!
Na labelu Provogue vychází 27. srpna nová, jubilejní dvacátá deska Roberta Craye Nothin But Love. Na této desce poprvé spolupracoval se známým producentem Kevinem Shirley, který produkoval také desky Aerosmith, Joe Bonamassy nebo The Black Crowes.
25.09. 2012
KŘEST DVD POCTA VÁCLAVU HAVLOVI
Art Frame Palác Akropolis, United Islands České spořitelny, Knihovna Václava Havla a Junior klub Na Chmelnici pořádají koncert u příležitosti pokřtění DVD Pocta Václavu Havlovi. Toto dvd obsahuje záznam z posledního dějství rozloučení s Václavem Havlem, které se uskutečnilo v předvečer loňského Štědrého dne v pražské Lucerně.
21.09. 2012
TIME SWITCH POKŘTÍ V LISTOPADU V KLUBU ROXY NOVÉ CD!
  Time Switch, nový hudební projekt členů bývalé skupiny NOHA, se vrací do Prahy se zbrusu novým materiálem. Nové CD představí svým českým fanouškům 5. listopadu v klubu Roxy. Po velmi úspěšném vystoupení na letošním festivalu United Islands České spořitelny se tak můžete těšit na pořádný večírek ve znamení zlomených beatů a elektroniky.
8.09. 2012
ROBERT CRAY VYDÁVÁ NOVOU DESKU NOTHIN BUT LOVE!
  Robert Cray vydává novou desku Nothin But Love!   Na labelu Provogue vychází 27. srpna nová, jubilejní dvacátá deska Roberta Craye Nothin But Love. Na této desce poprvé spolupracoval se známým producentem Kevinem Shirley, který produkoval také desky Aerosmith, Joe Bonamassy nebo The Black Crowes.  Na novém albu najdete deset skladeb, na kterých se podíleli všichni členové Robert Cray Band. Velké jméno na americké hudební scéně, kytarista a zpěvák Robert Cray, držitel pěti Grammy a patnáckrát nominovaný na tuto cenu, představí materiál z nové desky Nothin But Love na prvním samostatném pražském koncertě, který se uskuteční 8.10. v Lucerna Music baru.     Sám Robert Cray k nové desce dodává: „Kevin odvedl na tomto albu kus dobré práce a já jsem s výsledkem opravdu spokojený. Podařilo se mu zachytit opravdovou podstatu Rbert Cray Band, tu živoucí energii, kterou si sebou vozíme na turné, kterou je ale zároveň velmi těžké zachytit při nahrávání ve studiu. Jsem přesvědčený, že je to jedna z nejlepších desek, kterou jsem natočil.“  A podle prvních ohlasů to vypadá, že nepřehání.  Dlouholetí fanouškové budou jistě nadšení ze zvuku desky, protože sám producent Kevin Shirley tvrdí, že se mu podařilo dostat do skladeb i „špínu za nechtama“ z koncertů. Natáčení probíhalo během dvou týdnů v Revolver Studios v Los Angeles.   Robert Cray oslaví příští rok šedesáté narozeniny. Bývá označován za jednu z předních legend americké hudební scény. Rodák z města Columbus začal vážněji s hudbou během studií architektury po zhlédnutí koncertů slavných kytaristů Alberta Collinse, Freddieho Kinga a Muddyho Waterse. Debutoval v roce 1980 albem Who's Been Talkin'?, které ho katapultovalo mezi hvězdy bluesové hudby. Společně se Steviem Rayem Vaughanem je Cray považován za jednoho z těch, kteří v 80.letech vdechli nový život této hudbě a osvěžili zájem u světového publika.  Album Strong Persuader z roku 1986 znamenalo komerční průlom, dvojplatinový prodej a tři ceny Grammy v kategorii moderního blues. V roce 2011 byl kytarista uveden do Bluesové síně slávy.   Jeden z nejlepších kytaristů i zpěváků, který od 80. let propojuje blues a soul, Američan Robert Cray, zahraje 8. října v pražském Lucerna Music Baru. Bude to jeho první samostatný koncert v Česku. Robert Cray se tu poprvé totiž objevil v červenci roku 2006 jako předskokan historicky prvního českého koncertu Erika Claptona. Někteří odborníci i fanoušci tehdejší Crayovo pražské vystoupení hodnotili výše než blok hlavní hvězdy.   Robert Cray Band: Nothin But Love   1          (Won't Be) Coming Home 2          Worry 3          I'll Always Remember You 4          Side Dish 5          A Memo 6          Blues Get Off My Shoulder 7          Fix This 8          I'm Done Cryin' 9          Great Big Old House 10        Sadder Days              Máme možnost zprostředkovat několik posledních exkluzivních rozhovorů. V případě zájmu o rozhovor nebo fotografie v tiskovém rozlišení kontaktujte: Barbora Šubrtová, barbora.subrtova@unitedislands.cz, tel: 731 00 50 70 Marie Jelínková, marie.jelinkova@unitedislands.cz, tel: 737 32 66 05   Robert Cray (US) 8. 10. 2012 Lucerna Music Bar, 21 hodin Vstupenky v síti Ticketpro, stání 750Kč, balkon sezení 990 Kč, pro klienty České spořitelny 20% sleva www.unitedislands.cz   United Islands České spořitelny Hudba po celý rok! Prague International Music Festival, 20. - 22. června 2013 www.unitedislands.cz          
 

Koncert 

koncerty všechny koncerty >>