Aktuality

<< Zpět na aktuality

6.03. 2017   

Blastersex mají nový klip

aktualita

Blastersex v neděli představili svůj první videoklip! Premiéra proběhla v pořadu Drive na Óčku, kde tato jedinečná trojice ukázala na co se v její tvorbě můžeme těšit. Klip natočený v rozlišení 4K byl režírovaný Martinem Müllerem a kapela vás provede ulicemi jejich domoviny - pražské Letné. 

Kdo a co je vlastně Blastersex? Bubeník Cyril Šup kapelu popisuje takto:,,Slovo "Blaster" v názvu popisuje energii, kterou kapela vytváří a předává divákům, slovo "Sex" zastupuje intimitu a bezprostřední přístup kapely k publiku a k jejich performance''. Ano Blastersex rozdávají energii kudy se mihnou a jejich tvorba je prolnutí třech osobností a jejich citu pro hudbu. 
Mariana (ex-Prague Ska Conpiracy) zastupuje zpěv, soul, vášeň! Evžen - synths, keys, electro, space, hip-hop a již zmiňovaný Cyril - drums, pads, Rock´n´Roll, punk, funk! 


SLEDUJTE KLIP ZDE

Nejen, že kapela propojuje spousty hudebních stylů, ale svůj specifický rukopis vytváří bez pomoci kytar, baskytar a především bez žádných efektů. Sám Evžen Dvořák říká (keybords):,,všechno to hraju já, Cyra má progresivní bicí, Maru má jedinečnou barvu a nic nepouštíme,vše je hraný přitom se pohybujeme ve stylech který jsou často Djskou záležitostí.''

Sledujte vývoj Blastersex, stojíme totiž u zrodu výjmečného projektu. Přes její krátké působení na scéně, stihla kapela odehrát kolem 40 koncertů se svým jak akustickým tak plně elektrickým zvukem. 

FB: https://www.facebook.com/blastersex/?fref=ts
SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/blastersex
YT: https://www.youtube.com/watch?v=RakMshIK89E&t=15

 

Koncert 

koncerty všechny koncerty >>