Aktuality

<< Zpět na aktuality

3.04. 2017   

THOM ARTWAY VYRAZÍ NA INTIMNÍ ACOUSTIC GARDEN TOUR

aktualita

Thom Artway vyjede v květnu na Acoustic Garden Tour. Svému publiku se chce přiblížit o kousek blíž a tak své koncerty zahraje na zahradách. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru a genius loci každého místa. Pražský koncert se bude konat 10. května v zahradě Vily Štvanice a hostem bude indie-popové duo TeePee. 

Thom Artwaypředstaví své skladby v akustickém sólovém znění v doprovodu různýchhostů. A proč si Tomáš vybral zrovna zahrady?
“Koncept hraní na zahradách jsem zvolil hlavně kvůli ročnímu období, ve kterém se koná. Jaro miluju a přišlo mi více sympatické zahrát pod stromem na zahradě, než v zakouřeném klubu. Všechny koncerty pojedu bez kapely a na každém z nich budou hosté. Kamarádi TeePee z Plzně zahrají téměř na všech koncertech. Martin Harich pak v mé domovině - ve Vlachovicích. Právě tento koncert bude obohacen o další zajímavé hosty. Tak snad nebude pršet!“ doplňuje Thom.
 
 Thom Artway - vlastním jménem Tomáš Maček je pop-folkový písničkář, kterýse zapsal do povědomí širší veřejnostidíky písničce I Have No Inspiration. Kdo ale jeho tvorbu sleduje důkladněji, dobře ví, že svou debutovou deskou HEDGEHOG předčil všechna očekávání. Thom na ní dokázal, že není jen autorem jednoho hitu, ale písničkářem, který má na to splnit si své světové ambice. Deska byla oceněna jako třetí nejlepší album roku 2016 v anketě Žebříka Akademie populární hudby ho nominovala na ceny Anděl ve dvou kategoriích – zpěvák a objev roku.
 Během turné ho bude doprovázet indie-folkové duo TeePee.Kapela vznikla začátkem roku 2015, když se propojil talentovaný písničkář Mejsn a kytaristka Tééra, kterou můžeme znát ze sólového projektu Kláry Vytiskové. Na speciálním koncertě v domácích Vlachovicích se objeví slovenský zpěvák Martin Harich.
            Acoustic Garden Tour se uskuteční na šesti místech republiky a to v Hranicích na Moravě, Liberci, Kouřimi, Uherském Brodě, Thomových rodných Vlachovicích a v Praze.
 
Thom Artway Acoustic Garden Tour 2017
 
5.5. Hranice na Moravě, Stará střelnice
10.5. Praha, VILA Štvanice, předprodej v síti GoOut
12.5. Kouřim, zahrada Vinotéky č. 47
20.5. Liberec, Lidové sady
26.5. Vlachovice, Farma Vrbětice
27.5. Uherský Brod, zahrada Ulité Kafé 
 
Pro další informace, žádosti o rozhovory či akreditace na pražský koncert kontaktujte Dominiku Kruchňovou, agentura Joe’s Garage na emailu dominika@agenturajg.cznebo tel 00420 737 968 964
www.agenturajg.cz

 

Koncert 

koncerty všechny koncerty >>