Aktuality

<< Zpět na aktuality

12.09. 2017   

Thom Artway zazáří v Akropoli

aktualita

Thom Artway po nabitém září, kdy jako vítěz prestižní soutěže Czech Fresh natočí ve studiu YouTube Space v Londýně videoklip ke svému novému singlu Sleeping Next To You a 20. září se zapojí do celosvětové hudebně-charitativní akce Amnesty International, připravuje velký podzimní koncert. Ve čtvrtek 5. října od 19:30 v pražském Paláci Akropolis mimo jiné představí nový singl Sleeping Next To You a hosty Honzu Kovaříka z kapely Jelen, Martina Kudlu z uskupení No Distance Paradise a jako předskokana projekt PIANO Mikoláše Růžičky, člena kapely Republic of Two

Zpěváka Objev roku letošních hudebních Cen Anděl Thom Artway na podzim rozhodně nezahálí – předtím, než vystoupí 5. října v pražském Paláci Akropolis a než se vydá reprezentovat Českou republiku jako vítěz Czech Fresh na zahraniční showcase festivaly, natočí v londýnském studiu YouTube Space klip k nové písni Sleeping Next To You. A protože Thomovi Artwayovi není lhostejná pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují, připojí se 20. září k celosvětové hudebně-solidární akci Amnesty International Daruj domov. Na podporu uprchlíkům zahraje společně s tisícovkou umělců včetně Eda Sheerana, Hoziera, Jesse & Joy nebo Mashrou’ Leily.  Pak už bude čas věnovat se naplno přípravám říjnového koncertu.
Paláci Akropolis v Praze zazní písničky z Thomova prvního EP Still Standing in The Unknown a z jeho prvního alba The Hedgehog, nebude chybět ani hit I HAVE NO INSPIRATION, singl z letošního léta In Your Mind a nová píseň Sleeping Next To You.  K Thomovi Artwayovi se na pražském koncertě připojí zajímaví hosté – předskokanem bude projekt PIANO Mikoláše Růžičky, člena kapely Republic of Two, který je také držitelem Ceny Anděl. Dále se po boku Thoma představí Honza Kovařík z kapely Jelen hrající na akordeon a kytarista Martin Kudla  z No Distance Paradise.
 
Vstupenky je možné zakoupit online, v pokladně Paláce Akropolis palacakropolis.cza na webu goout.cz.Cena vstupenek je v předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč.
Mediálními partnery koncertu jsou Xantypa, Radio Expres, Svět ženy, informuji.cz a expats.cz.
Děkujeme za podporu nadaci Život umělce. 

 

Koncert 

koncerty všechny koncerty >>