Aktuality

<< Zpět na aktuality

7.01. 2013   

PŘÍPRAVY KONCERTU KAREL NA HRAD JSOU V PLNÉM PROUDU – ÚČINKUJÍCÍCH STÁLE PŘIBÝVÁ

aktualita

Karel Schwarzenberg spojuje hudebníky a osobnosti napříč společenským i hudebním spektrem. Koncert Karel na Hrad, který se koná na podporu jeho prezidentské kandidatury 9. ledna od 17 hodin na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze,nabídneatraktivní program bohatý na pozoruhodná a překvapivá hudební spojení.

Například s The Tap Tap zazpívá Dan Bárta a Xindl X, s Beatburger bandem Ondřej Ruml, Matěj Ruppert vystoupí společně s Tata Bojs i s P.S.H., s Davidem Kollerem a jeho Bandem zahrají Michal Pavlíček a Michal Ambrož. S divadlem Vosto5 mimořádně vystoupí také jeho nejnovější člen, benjamínek souboru Michal Prokop a zazpívají spolu píseň kapely Snaha. Na pódiu nebudou chybět ani Ivan Mládek & Banjo Band, Olympic, Radůza, Václav Koubek, Ester Kočičková, Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř, Marie Rottrová, Michael Kocáb, VOSTO5, Michal Prokop, Justin Lavash a další. Mezi hosty bude i Karel Schwarzenberg osobně.
Koncert za slušného prezidenta – Karel na Hrad začne v 17 hodin projekcí, na kterou naváže úvodní vystoupení kapely The Tap Tap. Konec je plánován na 20 hodin, aby lidé stihli sledovat debatu Karla Schwarzenberga s Jiřím Dientsbierem a Vladimírem Franzem na programu ČT1. Ještě předtím však pořadatelé koncertu slibují pro všechny přítomné překvapivé finále.
Na koncertě za slušného prezidenta vystoupí slušná řádka umělců, například já, tak se slušně a teple oblečte a přijďte v plném počtu, ať má Karel slušnou účast. Nezapomeňte – 9. ledna v pět,“ zve Zdeněk Svěrák.
Vstup na koncert Karel na Hrad je zdarma. Přímý přenos bude možné sledovat na www.volimkarla.cz.
 

KONTAKTY

 
Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz, www.facebook.com/2media.cz
   
Koncert za slušného prezidenta:
www.karelnahrad.cz; www.volimkarla.cz; www.facebook.com/events/449659768416786/?ref=22

 

Koncert 

koncerty všechny koncerty >>