Aktuality

<< Zpět na aktuality

19.03. 2014   

Legendární gipsy-funky kapela GULO ČAR vystoupí v sobotu 22. 3. 2014 v jedinečném prostředí klubu Jazz Dock

aktualita

Kapela, která přinesla ve své době na českou scénu funky světové úrovně a se kterou chtěly spolupracovat a spolupracovaly hvězdy takového formátu jako Doug Wimbish (Living Colour), Dan Bárta či Lucie Bílá, se vrací na scénu.

Gulo Čar jsou opět ve špičkové formě, kterou předvedou po delší době v Praze, v sobotu 22. 3. 2014 v hudebním klubu Jazz Dock.

V téměř dvouhodinovém setu zazní z repertoáru nejen skladby, které jsou známé, ale i novinky jako singl Víru mám, ke kterému kapela právě připravuje videoklip.
To, že je kapela plná energie, dokazuje i jejich poslední úspěch, kdy ve spolupráci se slovenskou kapelou Smola a Hrušky a rapperem Supa z Moja reč složili textově i hudebně silnou píseň Čierny Biely, která má za měsíc po zveřejnění přes 50.000 shlédnutí na YouTube a hrají ji v současnosti slovenská a česká rádia i televizní kanály.
Příznivci kvalitní hudby a fanoušci kapely by si rozhodně neměli nechat koncert v Jazz Docku ujít. Koncert v unikátním prostoru klubu Jazz Dock bude jistě výjimečný. Vstupenky je možno zakoupit na pokladně klubu a v síti Ticketstream již za 190,-.

Gulo Čar 22:00 / 22. 3. 2014 (so)
Praha - Jazz Dock 
www.joesgarage.cz
 

 

Koncert 

koncerty všechny koncerty >>