Aktuality

<< Zpět na aktuality

20.05. 2014   

JOHNNY WINTER - superlegenda bluesrockové kytary v klubu METRO MUSIC BAR!

aktualita

   Agentura GREGORY MANAGEMENT oznamuje, že koncert JOHNNY WINTER &BAND 28.5.14 se po dohodě s managementem přesouvá z K.C.Semilasso do komornějšího prostředí  klubu METRO MUSIC BAR. Fanoušci tak budou mít ojedinělou možnost sledovat hru této ikony bluesrockové kytary z naprosté blízkosti, vychutnat si  koncert s dalekou větší intenzitou a zažít souznění a výměnu energie mezi muzikanty a diváky jaká je pro tento klub typická.   

Johnny Winter, vlastním jménem John Dawson Winter III (* 23. února 1944BeaumontTexasUSA) je významný americký bluesový kytarista, zpěvák, hráč na foukací harmoniku a producent. Je prvorozeným synem Johna a Edwiny Winterových, jeho mladší bratr Edgar Winter je také muzikant. V roce 1968 založil s Edgarem skupinu, a o rok později vydali první album s názvem Johnny Winter. V červenci 1980 se objevil na obálce prvního čísla hudebního časopisu Guitar World, který se věnuje kytaristům. Za album Third Degree dostal v roce 1986 cenu Grammy. V roce 1988 byl uveden do Blues Hall of Fame.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, poslední zbylé jsou k dostání v sítích TICKETPRO a TICKETSTREAM  a v obvyklých brněnských předprodejích.

JOHNNY WINTER & BAND(USA)– support: TOM JEGR GANG, MR.RAIN
28.5.14 – 20.00 – METRO MUSIC BAR, Poštovská 6, Brno – vstupné: 650,-/700,- 

 

Koncert 

koncerty všechny koncerty >>