Colorful People

Popis

Kontakt:
management@agenturajg.cz

„Cestujeme napříč hudebními žánry. Pochopili jsme, že každý styl vyjadřuje určité pocity, náladu, emoce, které nejsou neměnné. A protože my lidé nejsme jednotvární, hudba, kterou tvoříme, to reflektuje. Hudba a tanec jsou pro nás spojené nádoby, které se navzájem ovlivňují tak, že jedna nemůže existovat bez druhé. Z pohybu a rytmu totiž vyvěrá melodie, která se dále harmonizuje, a tak vzniká hudba. Studium hudby na druhém konci světa nám objasnilo tento přirozený jev. Pobyt v Rio de Janeiru v době karnevalu byl pro nás jedním z nejsilnějších zážitků.“ To říká skupina Colorful People, která je novým přírůstkem stáje agentury Joe´s Garage.
Multižánrové trio Colorful People vnímáme jako jednu z nejzajímavějších kapel tuzemské scény. Její neotřelý, pestrobarevný výraz, nepřeslechnutelný talent a kreativita, a v neposlední řadě obdivuhodné nasazení skrývá velký potenciál jak pro české a slovenské, tak pro zahraniční publikum.

Sestava

Česko-slovenští Colorful People jsou trio, které tvoří Lenka Novotná, Juraj Holoda a Dušan Marko, všichni studovaní hudebníci a zpěváci s bohatými zkušenostmi z koncertování doma i v různých koutech světa. Jsou absolventy Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze a brazilské Escola de Choro Raphael Rabello, kde dostali do krve rytmy latinoamerické hudby. Stejně dobře se ale cítí v moderním popu, rocku i muzikálu.

 

Odkazy

https://www.colorfulpeoplemusic.com

Youtube

 

Koncert 

koncerty všechny koncerty >>