Faela!

Popis

Faela! je velmi neortodoxní mezinárodní kapela, kterou založili muzikanti z Argentiny, Chile, Španělska i Anglie ve švédském Malmö. Hrají divoký a syrový mix různých stylů od argentinského tanga, přes latino, rock, gypsy jazz, až po balkánskou hudbu.

 

Hravé taneční rytmy této kapely jste mohli zaslechnout loni v závěru léta, kdy dvakrát vystupovali v Praze. Letos se do Prahy vrátí a v tanečním stylu této kapele vlastní „otevřou“ novou taneční sezónu, a to v pražském klubu Rock Café 15. dubna.

 

Nezáleží na tom, jestli jde o velký festival s tisícovkou lidí před podiem, nebo malé upocené klubové podium. Jejich pódiová prezentace je naprosto strhující a zaručeně roztančí každý sál. Faela každého uzemní.

 

Sedm hudebníků kombinuje latinskou, jazzovou, rockovou a balkánskou hudbu s jediným cílem. Abyste na všechny žánry zapomněli. Nedávají prostor pro pochyby, analýzy, diskuse nebo debaty. Můžete se pouze uvolnit a tančit k padnutí.

 

Faela! vznikla v roce 2007 v Malmö ve Švédsku. Od té doby vydali jedno EP a čtyři alba. Neustále rostoucí fanouškovská základna potvrzuje, že Faela je prostě neodolatelná!

Sestava

Hugo Coronel
Mika Forsling
Göran Abelli
John Venkiaj
Cristoffer Csanady
Johan Kolsut
 

Odkazy

https://www.facebook.com/faelaband

Youtube

 

Koncert 


28.01.2020 01:04
MICHAL PROKOP
Trio - Praha - Divadlo pod Palmovkou
koncerty

13.03.2020 01:04
MICHAL PROKOP
Framus - Plzeň - DEPO2015 Ceny Žebřík
koncerty

28.03.2020 01:04
MICHAL PROKOP
Framus - Lucerna CS Beat-festival

koncerty všechny koncerty >>