Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší zážitek při prohlížení webu a co nejvíce relevantní informace, používají naše webové stránky soubory cookies. Před dalším používáním našeho webu prosím potvrďte, že souhlasíte s používáním souborů cookies na tomto webu.

Do dvojkového roku jako jedničky!

posted by :

Agentura Joe´s Garage připravuje pro rok 2022 řadu novinek. Tou nejviditelnější je právě teď zbrusu nový web, nabízející detailní informace o všech zastupovaných interpretech, ohlížející se do miulosti naší činnosti, ale dívající se samozřejmě hlavně kupředu.

V roce 2022, který všem návštěvníkům těchto stránek i našich koncertů přejeme co nejpohodovější a nejúspěšnější, připravujeme mnoho nového. V agenturní stáji nám přibylo několik legendárních českých hudebníků: Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca, písničkář Jan Burian a projekty významného skladatele a klávesisty Martina Kratochvíla. Věříme, že po dvou chudých „covidových“ letech nás čeká rok doslova nabitý koncerty i letními festivaly z nichž na některých se budeme také aktivně podílet. Jsme si jisti, že nás čeká nezapomenutelný a ve všech smyslech slova rozvolněný rok. Moc se na něj těšíme!

Kontakt

Booking

Booking (zahraniční)

Tour management

Objednávky CD/LP

Joe's Garage Live s.r.o. 

  • IČ: 29138973 
  • DIČ: CZ29138973
  • sídlo a poštovní adresa:
    Terronská 873/3
    160 00 Praha 6–Bubeneč
  • č.ú.: 7293292001/5500 
  • frontman: David Gaydečka