Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší zážitek při prohlížení webu a co nejvíce relevantní informace, používají naše webové stránky soubory cookies. Před dalším používáním našeho webu prosím potvrďte, že souhlasíte s používáním souborů cookies na tomto webu.

Další české legendy pod střechou Joe's Garage

posted by :

Ve své stáji zastupovaných umělců vítá agentura Joe's Garage nové přírůstky z ranku absolutních legend české hudební scény. Jejich jména jen potvrzují fakt, že naše agentura nepreferuje žádné styly či žánry, prioritní je pro ni jen kvalita tvorby zastupovaných umělců. Pro projekty Jany Uriel Kratochvílové, Jana Buriana i Martina Kratochvíla to platí bezezbytku.

Jana Uriel Kratochvílová je nejen jednou z nejznámějších českých zpěvaček, ale také nejoriginálnějších osobností domácí scény. V současné době pracuje s kapelou Illuminati.ca, jejímž členem je i přední český rockový bubeník Jiří Hrubeš. Písničkář Jan Burian v sobě ztělesňuje vlastně několik osobností, intimního písničkáře za klavírem, hudebního experimentátora i muže, který si s mladým Jan Burian Bandem plní svůj „rockový sen“. Martin Kratochvíl je přední osobností české jazzové scény už od šedesátých let. Jeho Jazz Q je v současné době možná jedinou evropskou kapelou, která neúnavně tvoří v jazzrockovém duchu, a v akustickém projektu s kytaristou Tonym Ackermanem a perkusistou Imranem Musou Zangim přináší unikátní a zcela nadžánrovou hudbu tří „starých známých“, kteří na sebe dobře slyší. Zastupovat všechny tyto umělce je pro nás velkou ctí a potěšením.

Kontakt

Booking

Booking (zahraniční)

Tour management

Objednávky CD/LP

Joe's Garage Live s.r.o. 

  • IČ: 29138973 
  • DIČ: CZ29138973
  • sídlo a poštovní adresa:
    Terronská 873/3
    160 00 Praha 6–Bubeneč
  • č.ú.: 7293292001/5500 
  • frontman: David Gaydečka