Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší zážitek při prohlížení webu a co nejvíce relevantní informace, používají naše webové stránky soubory cookies. Před dalším používáním našeho webu prosím potvrďte, že souhlasíte s používáním souborů cookies na tomto webu.

Michal Prokop opět platinový

posted by :

Na Vánočním koncertě ve velkém sále pražské Lucerny převzal 21. prosince loňského roku zpěvák Michal Prokop další zlatou a platinovou desku. Zástupci hudebního vydavatelství Supraphon mu ji tentokrát předali za vynikající prodeje jeho posledního alba Mohlo by to bejt nebe..., které vyšlo vloni v květnu.

Přebírání ocenění za komerční úspěch nahrávek už začíná být pro Michala Prokopa zvyk. Jeho comebackové album Poprvé naposledy (2006) dosáhlo zlatých prodejů, předposlední diskografický titul Sto roků na cestě (2012) už si sáhlo na platinu. A novinka, která poskytla do současného koncertního setu Michala Prokopa s Framusem Five řadu velmi silných písní, v tomto trendu pokračuje. Album vyšlo jako vinylové 2LP, ve formátu CD a je samozřejmě k dispozici i jako digitální download a šíří se prostřednictvím streamovacích platforem. Hned po květnovém vydání zařadil Michal Prokop řadu písní z něj do svého koncertního programu a vedle letitých hitů ze všech etap jeho kariéry si novinky u posluchačů vedou velmi dobře. To bylo ostatně slyšet i podle ohlasů na Vánočním koncertě, na který jako speciální hosty Michal Prokop pozval mladou skupinu Colorful People a českou rockovou legendu a frontmana kapely Olympic Petra Jandu.

Kontakt

Booking

Booking (zahraniční)

Tour management

Objednávky CD/LP

Joe's Garage Live s.r.o. 

  • IČ: 29138973 
  • DIČ: CZ29138973
  • sídlo a poštovní adresa:
    Terronská 873/3
    160 00 Praha 6–Bubeneč
  • č.ú.: 7293292001/5500 
  • frontman: David Gaydečka